7m

Çapkınoğlu

Trabzon kavgası!

GİRESUN AK Parti ve CHP Merkez İlçe başkanları Trabzon üzerinden ilginç bir atışma yaşıyor. CHP İlçe Başkanı Burak Bektaşoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nu birlikte Trabzon’u gezmeye davet etti. “Gel Trabzon’u gezelim ve oraya yapılan yatır

Bölgesel 20.03.2014, 12:18
Trabzon kavgası!
GİRESUN AK Parti ve CHP Merkez İlçe başkanları Trabzon üzerinden ilginç bir atışma yaşıyor. CHP İlçe Başkanı Burak Bektaşoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nu birlikte Trabzon’u gezmeye davet etti. “Gel Trabzon’u gezelim ve oraya yapılan yatırımların Giresun’u nasıl ezdiğini görelim. Trabzon’un bir ilçesi kadar yatırım alamadık” dedi.
 
GİRESUN AK Parti ve CHP merkez ilçe başkanları Trabzon üzerinden birbirlerini eleştirdiler. İlk açıklamayı yapan CHP İlçe Başkanı Burak Bektaşoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nu Trabzon’da gezmeye davet ederken, Trabzon’da yapılan yatırımların Giresun’u ezdiğini iddia etti. 
 
TRABZON’UN İLÇESİ KADAR YATIRIM ALAMADIK
 
AK Parti iktidarının Giresun’da sınıfta kaldığına dikkat çeken Bektaşoğlu şöyle konuştu: “12 yıllık başarısız yüzlerine vurulunca şaşırdılar. Her şeyin farkında olan Giresun halk 30 Mart seçimlerinde size gereken cevabı verecektir. Trabzon’u birlikte gezelim. Trabzon’un bir ilçesi kadar yatırım alamadık. Giresunluları alaya almayın. Göz görüyor akıl eriyor. Eğer kendinize güveniyorsanız basının huzurunda, çevre illeri gezelim. Siz seçim üzeri ek programa aldırdık diye imza attırıp dağıttınız. Bizim eleştirimiz Giresun’un hak ettiği hizmeti alamamış olmasıdır. Giresun’da ekonomi çökmek üzere, esnaf borç batağında, işsizlik hat safhada, bu mu sizin hizmetlerinizin sonucu?”
 
ÖNCE GİRESUN’U GEZELİM!
[PAGE]
 
AK Parti’li Şenlikoğlu ise Bektaşoğlu’na ‘hodri meydan’ çekerek, istediği şehri gezebileceklerini kaydetti. Şenlikoğlu, “İstediği zaman gezebiliriz ama öncelikle CHP’li Giresun Belediyesinin Giresun şehrini 5 yılda ne kadar geriye götürdüğünü görmek için gelsin Giresun’u gezelim. Giresun şehrinin merkezine CHP’li Belediye ne yapmıştır.  AK Parti iktidarı ne yapmıştır, hangi hizmetleri yapmıştır. Bunu hep beraber halkımızın önüne getirelim. Beş yıllık dönemde CHP’li Belediye tarafından vadettikleri hizmetler yerine getirilmemiş ve bu şehir için ortak bir akıl oluşturularak iktidardan destek istenmemiştir. Oysa Trabzon ilerine baktığınızda ise Belediye Başkanları, sivil toplum kuruluşları ve kendi milletvekilleriyle birlikte hareket ederek ortak noktada hizmet etmeye çalışmışlardır. CHP’li Giresun Belediye Başkanı ise bırakın Giresun milletvekillerimiz ile birlikte hareket etmeyi daha hiç proje üretip benim de böyle bir projem var ne yapabiliriz diye ne sivil toplum kuruluşlarına ne de sayın milletvekillerimize iletmiştir” şeklinde konuştu.

Yorumlar (8)
sercan karadeniz 8 yıl önce
hiç koskoca TRABZONLA daha dün piyasaya çıkmış giresuna aynı hizmet olur mu ....
isa sayar 8 yıl önce
Oy zamanı gelince CHP'ye oy ver, ondan sonra AKP'den hizmet bekle. Buna kargalar bile güler. bir il adam gibi hizmet istiyorsa iktidar partisine oy vermelidir. Sayın başbakan oy alamadığı yere neden yatırım yapsın? Kendisine oy verenlere haksızlık olmaz mı?
zafer günaydın 8 yıl önce
siz bu insanları ne sanıyorsunuz..şerefli ve onurlu olun..bu akepe tüm türkiyenin iktidarı olmuyormu?akepe sadece ona oy verenlerin iktidarı ise..bu ülke için kendi çocukları dururken gariban çocuklarını askere alıp cepheye süren namerttir..siz işte busunuz..daha çok söylenecek var ama akepe için değmez..en büyüğünüzden en küçüğünüze kadar düşünce fakirisiniz..
adil türk 8 yıl önce
Ayıptır yahu.

İki kardeş il ikisinede yapılan yatırımlar bizleri sevindirir.

BÖyle şehirlerin adını zikrederek böyle konuşmak çok ayıp bişey.

Bunu söylemeden önce insan nerede hata yaptığını düşünmeli ve böyle anlamsız konuşmalar yapmamalı.

Bu zayıf insanların işi.
Cihan SUNGUR 8 yıl önce
Sayın başbakan sadece kendisine oy verenlerin başbakanı mı ? Kaldıki yapılan yatırımları kendi cebinden vermiyor. Oy veren-vermeyen herkesin cebinden çıkan paralarla yapıyor.
halil ibrahim altun 8 yıl önce
yalakalık olsun die oy vermek eğilip bükülmek ister akp ye oy atsın ister atmasın hiç bir karadenizliye yakışmaz. kaldı ki oy vermek vicdan meselesidir. fakat devletin malında tüysü bitmemiş yetimin bile hakkı varken sırf çoğunluğa uymadılar die yalakalık yapmadı die insanları dışlamak bırak islamı karadenizi insanlığa yakışır mı?
hamdiyagmur 8 yıl önce
hiç koskocatrabzon daha dün piyasaya çıkmış giresuna aynı hizmet olur mu diyen cahil arkadaş sana bir çift lafım var bizde bir laf vardır elin zumbuğunu yemiyen kendi zumbuğunu balyoz sanırmış bir kere iki şehri bu şekilde çirkince karşılaştırman akp li olduğunu gösteriyor bu memleketin evlatları Yüce önder Atatürke muhafız yollamış onu korumuş ve kollamıştır.Bu sebepten Giresunluların chp ye bakışı farklıdır.Biz acımızdan ölsek türküm doğruyumu kaldıran bir partiye oy vermeyiz belki sen bulgurunu makarnanı almış olabilirsin afiyet olsun.
zafer günaydın 8 yıl önce
Hırsızlara ve Hainlere oy yok..Ne yüzsüz ve arsızsınız be..Utanmazlar..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@