7m

Çapkınoğlu

Trabzon ilginç eşyalar satışa çıktı

Çeşitli nedenlerle gümrükte devlet tarafından el konulan veya 5607 sayılı kaçakçılıkla mücadele kanunu kapsamında el koyulan çeşitli eşyaların satışı için yapılan ihaleler, alıcılara büyük fırsatlar sunuyor.Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tasfiye Hizmetleri G

Bölgesel 15.04.2014, 11:42
Trabzon ilginç eşyalar satışa çıktı

Çeşitli nedenlerle gümrükte devlet tarafından el konulan veya 5607 sayılı kaçakçılıkla mücadele kanunu kapsamında el koyulan çeşitli eşyaların satışı için yapılan ihaleler, alıcılara büyük fırsatlar sunuyor.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tasfiye Hizmetleri Genel Müdürlüğü Doğu Karadeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Trabzon Tasfiye İşletme Müdürlüğü’nün gerçekleştirdiği ihalede ilginç eşyalar satıldı. Araç parçaları ve çeşitli eşyaların satıldığı ihalede 27 eşyadan 6’sına alıcı çıkarken, 12 eşya ise komisyon kurulunun vereceği karar ile birlikte teklif bedelinin aşağısında fiyat veren vatandaşlara satılacak.

“GAZSIZ SİGARA ÇAKMAKLIĞI SATIŞA SUNULDU”

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tasfiye Hizmetleri Genel Müdürlüğü Doğu Karadeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Trabzon Tasfiye İşletme Müdürlüğü’nün gerçekleştirdiği ihalede duvar saati, kumar makinesi aksamı, motor parçaları, elektronik eşyalar, kullanılmış gazsız sigara çakmaklığı ve cep telefonları satışa sunuldu. 13 eşyanın satışa sunulduğu ihalede 2 adet cep telefonu ve 15 adet elektronik eşya satılırken, satış bedelinin aşağısında teklif verilen 3 eşya ise komisyon kararı ile birlikte teklif bedelinin aşağısında fiyat veren vatandaşlara satılacak.

“490 ADET İÇ ÇAMAŞIR VE 1 ADET BAYAN KOL ÇANTASI”

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tasfiye Hizmetleri Genel Müdürlüğü Doğu Karadeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Trabzon Tasfiye İşletme Müdürlüğü’nün gerçekleştirdiği ihalede ilginç eşyalarda satışa sunuldu. 5607 sayılı kaçakçılıkla mücadele kanunu uyarınca satışa sunulan eşyalar arasında araç parçaları, 19 adet bayan kol çantası, 3 adet fren balatası, fotoğraf makinesi batarya kiti, fotoğraf makineleri, 224 adet boş bidon, 85 bin 500 gram tespih taşı, 490 adet iç çamaşır, 20 adet bayan elbise ve 566 koli satışa sunuldu. 4 adet eşyanın satıldığı ihalede, 9 adet eşya ise komisyon kararı ile birlikte teklif bedelinin aşağısında fiyat veren vatandaşlara satılacak.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@