Trabzon halkının bayramını kutladı

Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.Gümrükçüoğlu, mesajında, sevgi, barış, kardeşlik, dayanışma duygularının yoğunlaştığı, milletçe birlik ve beraberliğin daha da pekiştirildiği Kurban Bayramı'na u

Trabzon halkının bayramını kutladı

Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Gümrükçüoğlu, mesajında, sevgi, barış, kardeşlik, dayanışma duygularının yoğunlaştığı, milletçe birlik ve beraberliğin daha da pekiştirildiği Kurban Bayramı'na ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Bugün dünya üzerinde her zamankinden daha fazla sevgi, barış ve dayanışmaya ihtiyaç duyulduğunu ifade eden Gümrükçüoğlu, şunları kaydetti:

"Bu barışın sevginin, dostluğun ana kaynağı içinde bulunduğumuz bayramlardır. Kurban Bayramı paylaşmanın, dayanışmanın, sevginin ve kardeşliğin en güzel örneğini ortaya koymaktadır.

Bayramlar, kardeşlik iklimini, dayanışma ruhunu milletçe yaşama, duygu birliğimizi en üst düzeyde tazeleme günleridir. İnanıyorum ki bu birlik, beraberlik ruhunu, daha da güçlendirerek geleceğe taşıyacak, daha güzel ve aydınlık yarınlara mutlaka ulaşacağız.

Bizler aramızdaki sevgi ve dostluğu, dayanışma ve kaynaşmayı sürdürdüğümüz sürece toplumumuz bozulmadan dimdik ayakta kalacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle Trabzon halkının, milletimizin ve İslam aleminin Kurban Bayramı'nı tebrik eder tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini Allah'tan niyaz ederim."


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner441