banner518

"Trabzon hakettiğinden fazlasını aldı"

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, "62. Hükümet döneminde gerek devam eden yatırımların tamamlanması ve gerekse de yeni yatırımlar anlamında müjdelerle dolu bir dönem olacağına inancımız tamdır” dedi.AK Parti İl Başkanı Dr. Adnan Günnar,  Ahmet

Bölgesel 31.08.2014, 14:43

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, "62. Hükümet döneminde gerek devam eden yatırımların tamamlanması ve gerekse de yeni yatırımlar anlamında müjdelerle dolu bir dönem olacağına inancımız tamdır” dedi.

AK Parti İl Başkanı Dr. Adnan Günnar,  Ahmet Davutoğlu’nun Başbakanlığında oluşturulan 62. Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile ilgili değerlendirmelerde bulup Trabzon’dan bakan neden yok haberlerine cevap verdi.

Son günlerde Türkiye’nin büyüklüğüne yakışır şekilde büyük ve güzel olayları ardı ardına yaşadığını ifade eden Günnar  “ Milletimiz son günlerde yeni heyecanları yaşamanın mutluluğu içerisindedir. Sn. Recep Tayyip Erdoğan halkın oylarıyla Cumhurbaşkanı seçilmiştir. Ardından Dışişleri Bakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu Genel Başkanımız ve Başbakanımız oldu. Bu gelişmeler ülkemiz adına ve bölgemizde çok önemli bir yere sahip bir kentimiz içinde çok önemli gelişmelerdir. AK Parti olarak Türkiye'nin diğer illerine olduğu gibi Trabzon’umuza hizmet etmek için çalışıyoruz. Yeni kurulan 62. Hükümetimiz de Trabzon’dan bakan olmayışı gündem edilmeye çalışılıyor. Hükümetimiz ve bakanlarımız için bütün illerimiz eşittir, tabii ki seçildikleri iller için farklı özellikleri, farklı hassasiyetleri olabilir ama netice itibarıyla bakanlar kurulunun her bir üyesi için Türkiye'nin bütün illeri eşittir. Kaldı ki bölgemizdeki diğer illerden bakan olması bizim için de bir avantajdır. Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Çağatay Kılıç Trabzonludur. Başbakan Yardımcımız Sn. Yalçın Akdoğan Trabzon Düzköylüdür. Başbakan Yardımcısı olan Sn. Numan Kurtulmuş Ordulu hemşerimizdir. Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sn. Nurettin Canikli Giresunlu hemşerimiz,  Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sn. Fikri Işık Gümüşhanelidir, Genel Başkan Yardımcımız Sn. Mehmet Muş Trabzon Köprübaşı’lıdır.  İnşaallah ilimiz siyaset sahnesinde başarılarıyla adından bahsettirmeye devam edecektir. Türk siyasi tarihinde siyaseten marka kent olma özelliğini koruyacaktır. Yeni bakanlarımız olmak üzere tüm kabineye başarılar diliyoruz. Trabzon halkı Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın,  ve Bakanlar Kurulumuzun destekçisi ve hayır dua edeni olmaya devam edecektir” ifadelerini kullandı.

AK Parti hükümetleri döneminde Trabzon’un hak ettiğini fazlası ile aldığı üzerinde duran ve yeni hükümet ile de yatırımların devam edeceğine inandığını aktaran Günnar şunları söyledi: Hiç kimse Trabzon’dan bakan olmayışını bir handikapmış gibi göstermeye çalışmamalıdır. Şahsım ve teşkilatlar olarak bugüne kadar Trabzon’umuz için elimizden geleni yaptıysak, bundan sonrada gece gündüz çalışarak, bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz. Trabzon’umuz, AK Parti hükümetleri ile devletten yatırım anlamında önemli paylar aldı. Hükümetlerimiz, Trabzon’un Karadeniz Bölgesinde ve ülkemizde örnek gösterilen illerden arasında olmasında fazlasıyla katkı sağladı. Bu dönemde de gerek devam eden yatırımların tamamlanması ve gerekse de yeni yatırımlar anlamında müjdelerle dolu bir dönem olacağına inancımız tamdır. Yeni Türkiye’nin inşası sürecinde de Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan Başbakanımız Sn. Ahmet  Davutoğlu’nun  Trabzon’a  destekleri artarak devam edecektir.

Trabzon olarak birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettiğimiz sürece, daha nice başarılara ve yatırımlara imza atacağımızdan hiç kimsenin kuşkusu olmamalıdır. İnanıyoruz ki yeni kabine geçmiş tecrübelerini de göz önünde bulundurarak, geleceğe daha emin adımlarla, daha sağlam bir duruş sergileyerek yürüyecek ve ülkemizin geleceği adına önümüze koymuş olduğumuz 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine sağlam bir şekilde ilerleyecektir. Bizlerde teşkilatlar olarak yeni hükümetimizin, yeni genel başkanımızın ve başbakanımızın başarılı olabilmesi, ülkemize kalıcı hizmetler yapabilmesi adına çalışmalarımızı daha dikkatli, daha titiz ve daha çok çalışarak devam ettirme gayreti içinde olacağız.”

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (9)
Bekle Trabzon 6 yıl önce
Sadece başlığı okudum ama saygısızca bir söylem bu. Trabzon dışına çıkmamış insanları bu sözle oyalamanız mümkün ama gidin bir eskişehire ankaraya üzülürsünüz Trabzonumuza. Kimsesiz projesiz saçma sapan bir yer Trabzon. Bunu görmemekte önce direndim ama pes ettim. Trabzon kocaman bir köy kabul edelim bunu. 61 proje dediler ama şehirde elle tutulur bişey yok. Saygısızca söylemler aldı başını gitti.Hakettiğinden fazlası ne demektir.Açıklayın bakalım.Neyi hakediyormuşuz bilelim.
emre seydioğlu 6 yıl önce
Trabzon'un Hakketme limiti olduğunu da şimdi öğrendim. Limit aşımı yapmış kotayı doldurmuşuz, artık ilimiz ve kalkınmamız için bir şey isteme hakkımız olmadığını düşünüyorum . İnsaflarına denk düşsek bari verdiklerini fazla oldu diye geri almasalar. :(
mss 6 yıl önce
Öyle değil sayın başkan...
Dursun Helvali 6 yıl önce
Sen den siyaset çi olmaz ne demek Trabzon haket Tigin den fazlasini aldi demek bu trabzona haksız lig dir
Bekle Trabzon 6 yıl önce
Açıklayın da bilelim neyi hakediyormuşuz biz. Hakkettiğimiz nedir? Dolmuşların her karışına tecavüz ettiği bir şehirden başka ne var ortada. İnsanların yürümesi için ayrılmış tek bir nokta var mı Trabzonda.
Ali öz 6 yıl önce
Onun için bütün bürokratlarınız temizlendi.
harun eski 6 yıl önce
doru söylüyor makarina paketi ve zarflar aldi trabzon neden namkörlük yapiyoruz
hakan yılmaz 6 yıl önce
Trabzon bu kafayla tabi ki hiçbir şey hak etmiyor. Şampiyonluk kupasını bile. Zaten, hak etmediği için vermiyorlar...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@