Trabzon felç oldu

Trabzon'da bugün saat 14.00'a kadar elektrik verilemedi. Pazar günü olmasına rağmen bazı esnaflar kepenklerini açık tutarken, elektrik kesintisinin vatandaşları oldukça etkilendiği gözlendi. Yapılan bakımın ardından belirtilen saatte tekrar geri gelen ele

Bölgesel 22.05.2010, 19:14
Trabzon felç oldu

Trabzon'da bugün saat 14.00'a kadar elektrik verilemedi. Pazar günü olmasına rağmen bazı esnaflar kepenklerini açık tutarken, elektrik kesintisinin vatandaşları oldukça etkilendiği gözlendi. Yapılan bakımın ardından belirtilen saatte tekrar geri gelen elektrikler birazda olsa rahat nefes aldırdı.

Trabzon Belediyesi’nden dün şu açıklama yapılmıştı:

 “Trabzon Belediyesi Arıtma Tesisleri'nden gelen içme suyunun, şehir su şebekesine verilebilmesi için elektrikli motorlar kullanılmaktadır. Bilindiği üzere Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş Trabzon İl Müdürlüğü, 23 Mayıs 2010 Pazar günü saat 06.00 ile 14.00 arasında bakım nedeni ile Trabzon Merkez ilçede, elektrik kesintisi yapılacağını duyurmuştur. Bu sebepten ötürü elektrik kesintisinin yapılacağı saatler arasında şehrin yüksek kesimlerine su verilemeyecektir"Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
asfalt_metin 11 yıl önce
ayıptır hangi avrupa ülkesinde var bu elektrik kesintisi daha dün elektrik kesikken almanyada dayım ile görüştüm elektrik kesintisini anlattım şaşırdı bunca yıldır almanyadayım dedi bizde hiç elektrik kesintisi olmadı e ben başka ne diyeyim bu bakım sadece türkiyedemi var anlamak çok zor .
haber hakkı 11 yıl önce
asfalat metin kardeş avrupadakiler anlamakta zorluk çekiyorlar diyorsun, doğrudur. Peki birde onlara şuna soralım istersen. Vergi kaçırmak nasıl bir şeydir ? Umarım bu soruna da çok şaşıracaklardır. Bilmem birşeyler anlattım galiba.. saygılar..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@