banner491

Trabzon esnafı elektrik kesintilerinden dertli

Trabzon’un Cumhuriyet Mahallesi Tanjant Hacıkasım Kavşağı’ndaki esnaf son dönemlerde artan elektrik kesintilerinden dolayı adeta canından bezdi.Esnaf, geçtiğimiz hafta Cuma gününden bugüne kadar elektriklerin çeşitli aralıklarla kesiliyor ve 5 saate yakın

Trabzon esnafı elektrik kesintilerinden dertli
banner492
banner432

Trabzon’un Cumhuriyet Mahallesi Tanjant Hacıkasım Kavşağı’ndaki esnaf son dönemlerde artan elektrik kesintilerinden dolayı adeta canından bezdi.

Esnaf, geçtiğimiz hafta Cuma gününden bugüne kadar elektriklerin çeşitli aralıklarla kesiliyor ve 5 saate yakın elektriksiz kalıyoruz. Dün de yine üç-dört kez çok kısa süreli elektrik verilmek suretiyle gün boyu kesinti yaşadık.

 Bu kesintilerden dolayı hem iş yapamıyoruz hem de ısıtıcılar, klimalar çalışmadığı için soğuktan adeta donuyoruz. Ancak ilgili firma faturanın son ödeme tarihi iki gün geçtiği anda elektriğin kesileceğine dair ihbarı hemen gönderiyor. Biz faturalarımızı düzenli ödüyoruz ancak elektrik hizmetini aynı şekilde düzenli alamıyoruz. Bu düzensizlik ne zaman düzelecek. Bıktık bu firmanın vatandaşı bu şekilde mağdur etmesinden” dediler.
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
MURAT BAŞKAN
MURAT BAŞKAN - 6 yıl Önce

bu elektrik kesintileri yüzünden internet kafe işlettiğim zamanlarda uğradığım zararın hesabını unuttum meselq bir günde 8 ram işlem dışı kalmıştı. başka bir zamanda 3 anakarat gümledi vs vs . adamlar geliyor şarteli indiriyor. işte tam bu esnada biri olsa hemen evrakları hazırlasa ve kuruma haber vermediği için maddi tazminat davası açssa tabi işte her yönüyle işi bilen birisi

banner441

banner472