banner491

Trabzon en başarılı gazetecileri belirlenecek

TGC Genel Koordinatörü aynı zamanda Haber61.net yazarı Turgay Beşyıldız, yaptığı yazılı açıklamada, TGC'nin geleneksel olarak düzenlediği yarışmaya basın mensuplarının, 1 Ocak-31 Aralık 2013'de medya organlarında yayınlanan eserleriyle katılabileceklerini

Trabzon en başarılı gazetecileri belirlenecek
banner492
banner432

TGC Genel Koordinatörü aynı zamanda Haber61.net yazarı Turgay Beşyıldız, yaptığı yazılı açıklamada, TGC'nin geleneksel olarak düzenlediği yarışmaya basın mensuplarının, 1 Ocak-31 Aralık 2013'de medya organlarında yayınlanan eserleriyle katılabileceklerini belirtti.

Yarışmanın, haber, spor haberi, araştırma - inceleme - röportaj (gazete, televizyon, radyo, internet), güncel yazı (fıkra-makale), spor yazısı (gazete, internet), fotoğraf, spor fotoğrafı, mizampaj, karikatür, radyo-TV haber programı-sunum ve haber görüntü dallarında yapılacağını ifade eden Beşyıldız, şunları kaydetti:

"Meslektaşlarımız yarışmaya en çok iki dalda, birer eserleriyle başvurabilecek. Her eserden en az 3 örnek gönderilecek. Fotoğraf dallarında katılacaklar, ayrıca fotoğrafın bir adet 18X24 baskısını da ekleyecek.

Ziyad Nemli Büyük Ödülü, Yönetim kurulunun önereceği adaylar içinden jüri tarafından belirlenecek. Basın Hizmet Ödülü ise yönetim kurulunun önereceği basın sektörüne hizmet etmiş adaylar arasından jüri tarafından seçilecek. Başvurular 31 Ocak'ta sona erecek. Yarışma sonuçları en geç 1 Mart'ta açıklanacak, ödül töreni tarihi ise daha sonra bildirilecek."


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner441

banner472