"Trabzon bizi merak etmesin"

 Bingöl'de 10 askerimizin şehit 63 askerimizin de yaralandığı hain tuzakta yaralanan Trabzonlu 347. Kısa dönem Emre Çete,’nin durumunun iyi olduğu bildirildi. Haber61 muhabiri ile yaptığı telefon görüşmesinde olayı anlatan Trabzon Fatih Devlet Hastanesi N

Bölgesel 19.09.2012, 12:24

 

Bingöl'de 10 askerimizin şehit 63 askerimizin de yaralandığı hain tuzakta yaralanan Trabzonlu 347. Kısa dönem Emre Çete,’nin durumunun iyi olduğu bildirildi.
 
Haber61 muhabiri ile yaptığı telefon görüşmesinde olayı anlatan Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Noroloji Yoğun bakımında çalışan Çete, “Patlama da yanan otobüsünün önünde idik 6 otobüse yola çıkmıştık. Hainler arkamızdan gelen otobüsü hedef aldılar. Bize de saldırdılar. Bir an neye uğradığımızı şaşırdık.”dedi.
 
Muhabirimizin başka Trabzonlu asker olup olmadığı sorusunu sormazı üzerine Çete, “ konvoyda bildiğim üç Trabzonlu vardı. Trabzonlu Kenan Latifoğlu ile aynı otobüste idik. Diğer Trabzonlu arkadaş diğer otobüste durumları çok iyi onlarında ailelerimiz bizi merak etmesin  biz şuanda  Bingöl devlet hastanesinde tedavi altındayız. Buradan tüm Trabzon'a sevgilerimi yoluyorum biz iyiyiz fakat şehit olan arkadaşlarımızın yası içerimizi yaktı.”şeklinde konuştu.  
 
Yorumlar (3)
TEKİN ÇELIK 8 yıl önce
ŞEHİTLERİMİZE ALLAH RAHMET EYLESİN YARALILARIMIZA ACIL ŞİFALAR DİLERİM
ONUR BUDAK 8 yıl önce
şehitlerimize allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır dilerim kahraman yaralı askerlerimize acil şifalar dilerim.sadece lanetleyerek bitirmeye çalıştığımız bu terör lanetini dağda aramaya gerek yok güneydoğuda aramaya gerek yok ankarada TBMMye bakın yeter
adil türk 8 yıl önce
Sizden sonra yine şehit haberleri alacağız.Bu devlet ülkemizin topraklarını madenlerini satıyor ,bölünmeye zemin hazırlıyor.Düşmanlarıyla dostluk kuruyor.Önce bundan kurtulmak lazım.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@