banner441

Trabzon Belediyesi'nden 30 yeni otobüs daha

Trabzon Belediyesi vatandaşların daha rahat, güvenli ve konforlu otobüslerle seyahat etmeleri için otobüs filosuna 30 yeni otobüs kattı.Ekonomik ömrünü tamamlamış çoğu 1972 model otobüsleri yenilemek için çalışmalarını sürdüren belediye son alınan 3 körük

Bölgesel 01.11.2012, 15:26
Trabzon Belediyesi'nden 30 yeni otobüs daha

Trabzon Belediyesi vatandaşların daha rahat, güvenli ve konforlu otobüslerle seyahat etmeleri için otobüs filosuna 30 yeni otobüs kattı.

Ekonomik ömrünü tamamlamış çoğu 1972 model otobüsleri yenilemek için çalışmalarını sürdüren belediye son alınan 3 körüklü, 2 adet 12 metre ve 5 adet 9 metrelik otobüslerle birlikte otobüs filosuna 30 yeni otobüs katması vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.
 
KTÜ-Beşirli arasında ortay çıkan yolcu yoğunluğundan dolayı körüklü otobüsleri söz konusu hatta koyan belediye, 2013 yılı içerisinde 10 yeni otobüs daha alarak vatandaşların hizmetine sunmayı planlıyor.
 
Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu göreve geldiklerinde ekonomik ömrünü tamamlamış ve çoğu 1972 model olan belediye otobüslerini yenilemek için bugüne kadar 30 adet yeni son model otobüsü vatandaşların hizmetine sunduklarını belirterek “2013 yılında da 10 adet yeni otobüsü belediyemize kazandırmak istiyoruz.
 
Vatandaşlarımızın, Büyükşehir olmaya hazırlanan Trabzon’un adına yakışır otobüslerle seyahat etmelerini sağlamak için otobüs filomuzu yeniliyoruz. Vatandaşlarımız her şeyin en iyisine layıktır” dedi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
Enver BULUT 7 yıl önce
Sayın Başkan; Yeni otobüslerden darıca hattına da istiyoruz. Büyükşehir oluyorsak herkes bu imkanlardan yararlanmalıdır. Yoğun hat olan darıca hattına yeni otobüslerden istiyoruz.

Darıca ve hattı adına

DarıcaHalkDer
Savaş Uzun 7 yıl önce
Daha çok otobüs alınıp dolmuşları yarıya indirmek lazım, trafikteki 5 arabanın 4ünün dolmuş olduğu bir şehirde yaşıyoruz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@