banner441

Trabzon Belediyesi sudan ne kadar kazandı

 Trabzon'un merkez köy ve beldelerinin içme suyu ihtiyacını karşılayan Karakaya Grup İçme Suyu Birlik meclis toplantısı yapıldı. Trabzon Belediye Meclis salonunda Birlik Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu başkanlığında yapılan toplantıda Birliğin 2013 y

Bölgesel 27.10.2012, 15:41
Trabzon Belediyesi sudan ne kadar kazandı

 

Trabzon'un merkez köy ve beldelerinin içme suyu ihtiyacını karşılayan Karakaya Grup İçme Suyu Birlik meclis toplantısı yapıldı.
 
Trabzon Belediye Meclis salonunda Birlik Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu başkanlığında yapılan toplantıda Birliğin 2013 yılı tahmini bütçesi ve şantiyelerde kullanılacak suyun metreküp bedelinin belirlenmesi maddeleri görüşüldü.
 
Toplantının açılışında konuşan Başkan Gümrükçüoğlu, Karakaya gurup İçme Suyu’nun çok değerli bir su olduğuna dikkat çekerek, “ Enerji sarfiyatı olmadan vatandaşların hizmetine sunulan Karakaya suyu için her türlü fedakarlığı yaptık ve bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Bu suyun 1 litresinin bile geriye gitmemesi ve arıtılması için gerekli çalışmaları sürdürüyoruz. Bundan sonra yapılacak çalışmalar için 2013 yılı bütçemize gerekli ödenekleri koyduracağız. Bugüne kadar Trabzon Belediyesi bütçesinden Karakaya Grup içme suyuna yaklaşık 300 bin TL’lik bir katkıda bulunduk” ifadelerini kullandı.
 
Meclis toplantısında, birliğin 2013 tahmini bütçesi 378 bin TL olarak kabul edildi. Toplantıda ayrıca Karakaya Gurup İçme suyunu şantiyelerinde kullanan müteahhitlerden alınacak ücrette belirlendi. Buna göre şantiye suyunun metreküpünün 2 TL olması oy birliği ile karara bağlandı.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
A. Nevzat Doğru 7 yıl önce
Bu seçim sloganının kime ait olduğunu herkes biliyor. Yaz boyu oturmadığımız evin bir kaç su faturasını ödemeyi ihmal etmiştik , hastamızı hastahaneden çıkarıp o akşam eve geldik ki suyumuz kesik. Fatura ödemedik diye Trabzon belediyesi suyumuzu kesmiş . Burası eskiden bir sosyal devletti ( anayasada hala öyle yazar) kesilen de " Allahın Suyu"

Gelişmelerden Haberdar Olun

@