Trabzon Belediyesi şikayetçi oldu

Trabzon’da, şehir merkezinde bulunan park ve çocuk oyun alanlarını tahrip edenler mobese kameraları ile tespit edilerek savcılığa veriliyor. Son aylarda park ve oyun alanlarında bulunan oyun aparatlarının yakılması ve tahrip edilmesi üzerine söz konusu al

Bölgesel 17.06.2012, 13:28
Trabzon Belediyesi şikayetçi oldu

Trabzon’da, şehir merkezinde bulunan park ve çocuk oyun alanlarını tahrip edenler mobese kameraları ile tespit edilerek savcılığa veriliyor. Son aylarda park ve oyun alanlarında bulunan oyun aparatlarının yakılması ve tahrip edilmesi üzerine söz konusu alanlara yerleştirilen mobese kameraları magandaların korkulu rüyası oldu.


Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu şehir mobilyaları, oyun alanları ve ağaçlara zarar veren sorumsuz kişilerin peşini bırakmadıklarını belirterek, “Bugüne kadar ağaç, fidan, otobüs durağı ve oyun aletlerini tahrip edenlere karşı en büyük eksikliğimiz, bunları yapanların tespit edilmesindeki zorluklardı. Ancak, gerek parklar gerek şehrimizin önemli alanlarına yerleştirilen kameralar sayesinde gece gündüz fark etmeksizin, tüm halkımıza ait olan şehir mobilyalarını tahrip edenler artık tespit edilmektedir. Yapılan tespit sonucunda, bu insanlar kamu malına zarar vermek suçundan savcılığa sevk ediliyor. Magandalar bu sorumsuzluklarının hesabını yargı önünde verecektir. Bu çalışmaların yürütülmesinde verdiği desteklerden dolayı emniyete teşekkür ediyorum” dedi.
Öte yandan geçen günlerde Ayasofya sahilinde bulunan Oyuncakistan’ın etrafındaki ağaçlara zarar veren M.T. adlı vatandaş mobese kameraları ile tespit edilerek savcılığa suç duyurusunda bulunuldu.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
omeroglu 9 yıl önce
Maalesef bunun gibi ruh hastaları o kadar çok ki! Belediye Otobüsü koltuklarını, paktaki bankları çakı ile oyanlar, ağaçları kıranlar, çiçeklere çimlere basanlar, sokak lambalarına , tabelalara taş hatta mermi atanlar..Neler var neler !!Meydan parkındaki Trabzonspor armasını kıran insan kılığındaki hayvanlar o tamir edildikten sonra Gençlik Olimpiyaları armasını kırmıştır. Bunların yeri hayvanat bahçesi olmalıdır, apartmanlar, evler değil !

Gelişmelerden Haberdar Olun

@