7m

7m

hyundai

tamfinans

Trabzon AK Parti'yi karıştıran atama

Sağlık Bakanlığının Trabzon Hackalı Baba Devlet Hastanesi Başhemşiresi  Safiye Ertemli’yi görevden alıması Trabzon AK Parti Akçaabat İlçe Başkanlığında rahatsızlık yarattı.Hemşire Ertemli  AK Parti Akçaabat Eski İlçe başkanı Osman Çavuş’un kızı olduğu içi

Bölgesel 21.11.2012, 16:51
Trabzon AK Parti'yi karıştıran atama

Sağlık Bakanlığının Trabzon Hackalı Baba Devlet Hastanesi Başhemşiresi  Safiye Ertemli’yi görevden alıması Trabzon AK Parti Akçaabat İlçe Başkanlığında rahatsızlık yarattı.

Hemşire Ertemli  AK Parti Akçaabat Eski İlçe başkanı Osman Çavuş’un kızı olduğu için Akçaabat ilçesinde bu görevden alma tepki ile karşılandı.

Oluşan tepkiler üzerine  Trabzon AK Parti Milletvekili Aydın Bıyıklıoğlu’nun görüşlerinihaber61net'e açıkladı.

Bıyıklıoğlu, “ Başhemşire Ertemli'nin görevden alınmasında Akparti Trabzon teşkilatının bir ilgisi olmadığını belirterek" Sağlık Bakanlığı yetkilileri kendi aralarında yapmış oldukları çalışma gereği Ertemli’yi görevden aldı. Bu olayın kesinlikle bizim ile bir alakası yok.”dedi.

Akparti Akçaabat ilçe eski başkanı Osman Çavuş’un AK Partiye vermiş olduğu hizmetin tartışılmaz olduğunu söyleyen Bıyıklıoğlu, “ Sağlık Bakanlığı ile yapmış olduğumuz temaslarda görevden alınan arkadaşımızın daha üst bir göreve atanması ihtimali var. Çavuş’un vermiş olduğu hizmetleri biliyoruz. Yapmış olduğu açıklamalara üzüldüm. Bu görevden almasağlık bakanlığı tarafından yapılmıştır.Akparti Trabzon teşkilatları yada bizle ilgili değil”dedi 


Yorumlar (5)
Ali Han 9 yıl önce
akraba, dost,hemşeri vs... memleketin nasıl da kaymağını yiyorlar...bir de kaymak yerken birbirine düşüyorlar...böyle saltanat olur mu...hani nerde hak, adalet, liyakat...hepsi hikaye...vatandaş bakmaya devam et...hayırlı günleeeeerrr....
misafir. 9 yıl önce
ya adamı, tanıdığı olmayıp ta görevden alınanlar, onlar için ne yapabilirsiniz
hasan tatar 9 yıl önce
üsttekilere han hamam...alttakilere din iman!!

böyle işliyor din bezirganlarının çarkı. bunca yolsuzluk adam kayırma, ihale kıyakları varken halkı susturmak, kandırmak çok büyük kabiliyet ister..işte bunu ilk cümledeki formülle başarıyorlar.yazıklar olsun.kursağınızda kalsın!
osif osife 9 yıl önce
isabetli olmuş...yıllardır babsının arkasında makam mevki...anlayamadığım bu ve gelecek olan hemşirenin ne üstünlüğü var..hastane yetkilileri personel atama ve sınav yönetmeliğini uygulayarak baş hemşiresini seçsin veya seçimle gelsin...koca KTÜ rektörü seçimle geliyor..Hastane Baş hekimi ve başhemşiresi atanacak.

KRAL ÇIPLAK....
şadan hacısalihoğlu 9 yıl önce
babasının hizmetleri için devletin biryerlerini kızına vermek. Oh ne ala bu devlet kime babasından kalmış. BENİM DEDEM İSTİKLAL SAVAŞI GAZİSİ DEMEKKİ ÜLKE DE BENİM. Bu mantıkla öyle.

Tutmuş bir de bunun için gazete köşelerini meşgul etmişler. Sayın vekil seçilirken AKÇAABAT İLÇE BAŞKANININ KIZI dışında hiç bir millet MENSUBUNDAN vekalet almamış mı acaba.?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@