Teknik hizmet birimi inşaatı bitiyor

 Teknik hizmet birimleri inşaatında sona yaklaşıldıSahildeki teknik hizmet birimlerini Deliklitaş’ta yapılan yeni yerine taşıyacak belediye mevcut hizmet binalarını kaldırarak yerine vatandaşların yararlanabilecekleri sosyal ve sportif tesisler yapacak. D

Teknik hizmet birimi inşaatı bitiyor

 

Teknik hizmet birimleri inşaatında sona yaklaşıldı

Sahildeki teknik hizmet birimlerini Deliklitaş’ta yapılan yeni yerine taşıyacak belediye mevcut hizmet binalarını kaldırarak yerine vatandaşların yararlanabilecekleri sosyal ve sportif tesisler yapacak. Deliklitaş’ta, Kurşunoğlu Camii ile İpekyolu Sanayi Sitesi’nin arasında kalan alanda yapılan ve 3 milyon 200 bin TL ye mal olacak teknik hizmet birimleri inşaatının şubat ayı başında bitirilmesi planlanıyor.

 

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Deliklitaş’ta yapımı devam eden teknik hizmet birimleri inşaatının büyük bir hızla devam ettiğini belirterek, “ 7 bin metre kare inşaat alanı olan hizmet birimlerini şubat ayı başı itibariyle tamamlamayı planlıyoruz. İnşaatın tamamlanmasıyla birlikte sahilde bulunan teknik hizmet birimlerini Deliklitaş’a taşıyacağız. Mevcut hizmet birimlerini de yıkarak yerine sosyal ve sportif alanlar yapacağız. Böylece hem sahilimiz daha güzel bir görünüme kavuşacak hem de vatandaşlarımıza daha çağdaş bir mekanda hizmet verme imkanına kavuşacağız” diye konuştu.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner513