7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Tecavüze yeniden yargılama sonucu ceza!

Samsun'da zorla tecavüz suçundan yeniden yargılanan bir kişi 10 yıl 5 ay hapis cezasına çarptırıldı. Olay, Kavak ilçesinin Bekdemir köyünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 47 yaşındaki N.L., aynı köyde oturan G.T.(34) adlı kıza 7 yıl önce tecavüz et

Bölgesel 10.04.2014, 20:06
Tecavüze yeniden yargılama sonucu ceza!
Samsun'da zorla tecavüz suçundan yeniden yargılanan bir kişi 10 yıl 5 ay hapis cezasına çarptırıldı. 
Olay, Kavak ilçesinin Bekdemir köyünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 47 yaşındaki N.L., aynı köyde oturan G.T.(34) adlı kıza 7 yıl önce tecavüz ettiği iddiasıyla hakkında dava açıldı ve Samsun 1. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından 8 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı. Yargıtay 14. Ceza Dairesi N.L.'ye verilen hapis cezasının az bularak olaydan dolayı mağdur G.T.'nin ruh sağlığının bozulduğunu dikkate alarak bu hususta daha fazla ceza verilmesini talep etti. 
Samsun 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde bugün görülen davada, tutuksuz olarak yargılanan N.L. ile mağdur G.T., duruşmada hazır bulundu. Mağdur G.T., şikayetçi olduğunu tekrarlayarak sanığın cezalandırılmasını istedi. Sanık N.L. ise daha öncesi savunmalarını tekrarladığını belirterek beraatını talep etti. Mahkeme heyeti N.L.'yi Yargıtay 14. Ceza Dairesi'nin talebi üzerine 10 yıl 5 ay hapis cezasına çarptırdı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@