alexa metrics

banner536

banner572

TBMM'de tüm vekiller Trabzonspor'un yanındadır

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi Haber61.NET'e özel açıklamalarda bulundu. Hamzaçebi, " Trabzon için çok önemli bir etkinlik düzenlendi. Trabzon'un tüm farklılıklarını Ankara'ya taşıdılar. Burada bizlere kültürel olarak h

Bölgesel 23.02.2013, 09:23
TBMM'de tüm vekiller Trabzonspor'un yanındadır

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi Haber61.NET'e özel açıklamalarda bulundu. Hamzaçebi, " Trabzon için çok önemli bir etkinlik düzenlendi. Trabzon'un tüm farklılıklarını Ankara'ya taşıdılar. Burada bizlere kültürel olarak her şeyi yaşatıyorlar. Bu etkinlikler tanıtım açısından bu denli önemli."dedi. 

Haber61 / Ankara 
 
Hamzaçebi, Trabzonspor'un haklarını savunduklarını belirterek" " Trabzonspor Türkiye'nin en büyük kulüplerinden birisidir. Son dönemlerde bazı sorunlar oldu. Şenol Güneş istifa etti. Güneş bu ülkenin en yetiştirdiği en önemli isimlerdendir. Yerini Trabzon için önemli başka bir isme devretti. Tolunay Kafkas'ın başarılı olacağına inanıyorum.
 
Şike konuunda Trabzonspor'un haklarını savunmadıkları şeklindeki eleştirilerin haksız olduğuna değinen CHPli vekil Hamzaçebi"Şike konusunda Trabzonspor'un hakları yenmiştir. Trabzonspor bu konuda isyanında  her zaman haklıdır. Kimse bize Trabzonspor'un hakkını savunmuyorsunuz demesin. TBMM'deki tüm vekiller Trabzonspor'un hakkını savunuyor."şeklinde konuştu.
 
Hamzaçebi, " Akyazı'da yapılması planlanan stat projesini desteklediklerinide belirterek" 7 yıldır bu proje yapılmadı. Trabzon'a söz verenler bunu yapmalı. Bir an önce Trabzon için bu projeyi bitirmeleri gerekli. Burayı bitirdiklerinde ise inanıyorum ki Trabzonspor'un başarısı dahada artacak. CHP olarak Akyazı'nın yapılmasını bizde destekliyoruz."dedi. 

Yorumlar (12)
erdosar 9 yıl önce
sn çebi şike tasarısında azizin içerden çıkarılmasına onay verildiğinde neredeydi, tüm trabzonlu siyasetçiler neredeydi, ben futbol üzerinden siyaset el çeksin isterim. futbol bir keyif uğraşı olsun
Ali Kemal YILMAZ 9 yıl önce
He biz de malız yedik. Ulan baktınız rte sağlam ayarladı olayı düzeni kurdu. Hem akape hem cehape mağdur edebiyatı yapıp ts'u sözde savunuyorsunuz. Doğrudur size kanacak çoooook.
Bülent Özkul 9 yıl önce
Hiç bir siyasinin Trabzonspor' u konuşmasını maçlarına gelmesini, istemiyoruz sizler oy avcılarısınız.. Ben bir CHP'li olarak bir daha ki seçimlerde sizlere oyumu vermeyeceğim, hakkımızı tüm partiler ele ele vererek 2 saat te çıkardığınız yasa ile yediniz, hala Trabzonspor üstünde prim yapma peşindesiniz, ( CHP+AKP+MHP) Tüm vekiller Trabzonspor' un hakkını nasıl savunuyormuş ?
alperen padaroglu 9 yıl önce
şark kurnazlığı yapmayın, trabzonsporumuzun hakkını hiçbir partinin trabzon milletvekili savunmadı, mecliste yasalar trabzonspor aleyhine değiştirilirken neredeydiniz, deve kuşu gibi kafanızı toprağın altına gömmüştünüz. şimdi çıkmışınız tüm millet vekilleri trabzonsporun yanında diyorsunuz, Allah sizi bildiği gibi yapsın. trabzonsporun tek yanında olan taraftarıdır, gerisi teferruat. PADAROGLU
ali ateş 9 yıl önce
ts nin hakkını şike yasasına evet demekle mi savundunuz sayın vekil,insanda bıraz utanma olur,koray aydın yasaya hayır derken siz trb. milletvekilleri orada değilmiydiniz ,şimdi hariçten gazel okuyorsunuz,seçim yaklaştı değilmi?chp ve akp vekilleri olarak sokağa çıkamayacaksınız,,yürrüü.
hasan yener 9 yıl önce
yuzsuzlukde sınır tanımayan chp ve akp mılletvekıllerıne ılk secımlerde hadlerını bıldırmek trabzonlunun boynunun borcudur aksı takdırde trabzon halkıda en az bunlar kadar ıkıyuzludur..
altan yıldız 9 yıl önce
sız ne biçim adamlarsısnız sız nesiız hala çikıp konuşuyonuz utanın tabı utanmanız varsa
Adem BAYRAKTAR 9 yıl önce
Şike davasında TRABZONSPORun yanında nasıl da durduğunuzu çok iyi biliyoruz. Malı çalınanın değil de hırsızın yanında yer aldınız. Bir vatandaş olarak yüce parlamentoyu iki olayda birlikte hareket ettiğinde gördüm. Birisi yunanlılar Egede bir adayı işgale kalkıştığında, diğeri de şikecilerin cezalarının nerdeyse affedildiği spor yasasında.! başka meclisteki tüm partilerin bir arada karar aldığı olmamıştır. yani hepiniz TRABZONSPORu ezdiniz. Gerisi hikaye.......
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@