Tabakhane Köprüsü'nde tamir

Çalışma nedeni ile köprünün bulunduğu kısımdaki Ortahisar mahallesinde trafik kesilirken, çalışmaların 2 gün daha süreceği ifade ediliyor. Yaklaşık 1 asırlık olduğu öğrenilen korkuluklar yerini yenilerine bırakırken, korkulukların da boylarının eskilere g

Bölgesel 02.02.2009, 19:37
Tabakhane Köprüsü'nde tamir

Çalışma nedeni ile köprünün bulunduğu kısımdaki Ortahisar mahallesinde trafik kesilirken, çalışmaların 2 gün daha süreceği ifade ediliyor. Yaklaşık 1 asırlık olduğu öğrenilen korkuluklar yerini yenilerine bırakırken, korkulukların da boylarının eskilere göre daha yüksek olduğu gözleniyor.

Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, eski korkulukların çürümeye yüz tuttuğu için değiştirilmesine ihtiyaç duyduklarını ifade ederken, çevredeki vatandaşlar ise 5 yıldır değiştirilmeyen korkulukların 5 günde değiştirilmeye çalışıldığını ve seçim öncesi korkulukların yenilenmesinin manidar olduğunu belirttiler.

Yorumlar (3)
OziloZ 12 yıl önce
Bu korkuluklar zaten değişecekti. Yani bunun planlaması yapılmıştı. Madem seçim var beldiye de bıraksın çalışmayı. Şimdi her şeyi seçime yorarlar. E o zaman davos'da Erdoğan'ın yaptığı da seçim için miydi? Korkulukla propaganda mı olurmuş :)
sezencumur 12 yıl önce
belediye tabii ki çalışacak. seçimle ne alakası var. neden manidar olsun bu korkulukların değişimi anlayamadım valla...böle ilerleyemeyiz. bu anlayışla olduğumuz yerde kalırız..
Chief 12 yıl önce
5 Sene ßoyunca belediye baskanıydı voLkan canalioğlu ilk basLadığı zamanLarda degistirmeLiydi bence ! Ayrıca o korkulukların üstündeki tabela var okuduysanız ( Korkuluklar degisecektir üstüne ek yapıLmıstır die) Kac aydan beri o tabela orda bi düsünün !!! ne kadar uzun bi zaman oldugunu.. ve 5 senedir yaptırmadı da secime az bi zaman kala yaptırıo varın gerisini siz düsünün .

Gelişmelerden Haberdar Olun

@