Şikayetten Çok Teşekkür

Trabzon'un Tonya Devlet Hastanesi'ndeki dilek ve şikayet kutusuna vatandaşlar şikayetten çok 'teşekkür' mektupları atıyor.Hastanedeki dilek ve şikayet kutusuna, çalışanlardan Mustafa Topaloğlu ve Helim Dilli'ye teşekkür mektubu çıkması üzerine hastane yön

Bölgesel 21.09.2012, 13:17
Şikayetten Çok Teşekkür

Trabzon'un Tonya Devlet Hastanesi'ndeki dilek ve şikayet kutusuna vatandaşlar şikayetten çok 'teşekkür' mektupları atıyor.

Hastanedeki dilek ve şikayet kutusuna, çalışanlardan Mustafa Topaloğlu ve Helim Dilli'ye teşekkür mektubu çıkması üzerine hastane yönetimi bu iki çalışanı ödüllendirdi. Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Akif Takaz, iki personelini takdir belgesi ile ödüllendirdi. Başhekim Dr. Takaz, yaptığı açıklamada; "Günümüzde, vatandaşların sağlık personelinden şikayet etmeyi alışkanlık haline getirdiği bir dönemde, hastanemiz çalışanlarının takdir edilmiş olması kurum amiri olarak beni bahtiyar etmiştir. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetin değerini biliyor olması da ikinci kez beni mutlu etmiştir. Biz, diğer arkadaşlarımızın da daha da özverili çalışmaları ile hizmet etmeye devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

 Tonya Devlet Hastanesi çalışanlarından Mustafa Topaloğlu ile Helim Dilli'ye, takdir belgelerinden ayrı olarak döner sermayeden de daha yüksek pay ayrıldığı bildirildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@