banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Şehit Uzun'un özel eşyaları çalındı

PKK'lı bir kadın terörist tarafından başından vurularak şehit edilen Tunceli’nin Ovacık ilçesi Cumhuriyet Başsavcısı Murat Uzun'un bazı özel eşyalarının çalındığı ortaya çıktı.Tunceli'nin Ovacık İlçesi Başsavcısı olarak görev yaparken 19 Eylül 2012 günü P

Bölgesel 23.10.2012, 22:35
Şehit Uzun'un özel eşyaları çalındı

PKK'lı bir kadın terörist tarafından başından vurularak şehit edilen Tunceli’nin Ovacık ilçesi Cumhuriyet Başsavcısı Murat Uzun'un bazı özel eşyalarının çalındığı ortaya çıktı.

Tunceli'nin Ovacık İlçesi Başsavcısı olarak görev yaparken 19 Eylül 2012 günü PKK'lı bir kadın terörist tarafından düzenlenen silahlı saldırı sonucu şehit olan Murat Uzun'un özel eşyaları, Samsun'da bulunan baba evine gönderildi. Ancak, şehit Başsavcı Murat Uzun'un eşyaları arasında bulunan 1 adet dizüstü bilgisayarı ile 2 adet saatinin çalındığı ortaya çıktı.
 
Eşyaları Ovacık'tan Samsun'a getiren nakliyat firmasının şoförü Y.A., olayla ilgili Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Bürosu ekipleri tarafından gözaltına alındı. Murat Uzun'un özel eşyalarının çalınmış olması üzüntüyle karşılandı.
 
Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@