Şehidin annesinin feryatları

Hakkari'nin Yüksekova İlçesi Yeşiltaş Karakolu'na yapılan saldırıda şehit olan Yaşar Doymuş'un Giresun'un Tirebolu ilçesindeki evinde annesi Kader Doymuş'un feryatları yürekleri dağladı. Babasını 2 yıl önce kaybeden oğlu için gözyaşları içinde ağıtlar yak

Bölgesel 19.06.2012, 16:29
Şehidin annesinin feryatları

Hakkari'nin Yüksekova İlçesi Yeşiltaş Karakolu'na yapılan saldırıda şehit olan Yaşar Doymuş'un Giresun'un Tirebolu ilçesindeki evinde annesi Kader Doymuş'un feryatları yürekleri dağladı. 


Babasını 2 yıl önce kaybeden oğlu için gözyaşları içinde ağıtlar yakan anne Doymuş "Ne çilelerle büyüdün yavrum. Çileli yavrum. Allah'ım yaktın beni" diyerek terör örgütüne tepkisini dile getirdi. Tezkeresine 40 gün kaldığı öğrenilen Doymuş'un, Tirebolu'nun Hamam Mahallesi'ndeki evine ve mahalledeki diğer evlere Türk bayrakları asılırken, şehit haberini aileye Giresun Jandarma Komutanı Albay İsmail Çetinbaş'ın verdiği öğrenildi.

giresun_sehit2.20120619163226.jpg

 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
ak 9 yıl önce
Şehidimizin ruhu şad mekanı cennet olsun. Ana yüreğinın nasıl yandığını hiçbirimiz tahmin dahi edemeyiz, Allah sabır versin.Cumhurbaşkanı A.Gül "çok güzel şeyler olacak" dediği günden beri başlayan ilk açılım süreci ve devam eden onlarca şehidimiz.Pkk dış destekli bir örgüttür. Örgütün dış desteği kesilmedikçe bu terör bitmez. Yöneticilerimiz onun bunu tetikçisi olarak Suriye ve etrafa kafa tutacağına, kendilerinden Suriye'ye müdahale etmesini isteyen efendilerine "pkk'ya yardımınızı kesin" resti çeksinler. Artık başkalarının değil kendi vatandaşımızın güvenliği ve refahı için çalışsınlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@