Seçimleri belirleyecek faktör

CHP'li belediye başkanı Volkan Canalioğlu ve Ak Parti arasında yaşanacak bu seçimde eski seçimlerin aksine gündem projeler olacak. MÜSİAD Trabzon Şubesi tarafından Haziran ayında geniş tabanlı bir toplantı ile gündeme bir kez daha taşınan Trabzon'un demir

Bölgesel 19.10.2008, 17:08
Seçimleri belirleyecek faktör
CHP'li belediye başkanı Volkan Canalioğlu ve Ak Parti arasında yaşanacak bu seçimde eski seçimlerin aksine gündem projeler olacak.

MÜSİAD Trabzon Şubesi tarafından Haziran ayında geniş tabanlı bir toplantı ile gündeme bir kez daha taşınan Trabzon'un demiryoluna kavuşma hayali bu kez belediye seçimlerinde belirleyici faktör olacak!

Canalioğlu da Özak'da destek verdi

Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu MÜSİAD Başkanı Ahmet Sarı'nın ziyaretinde demiryolu projesine destek verdiğini belirtmişti. Bakan Faruk Özak ise geçen hafta yaptığı ilk seçim vaadinde karayollarını yaptık şimdi sıra demiryolunda diyerek yine aynı projeye destek verdi. Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Eren ve KTÜ rektörü Prof.Dr.İbrahim Özen de bu projeye destek verdiklerini kamuoyuna deklare ettiler.

Şimdi seçimlere az bir süre kala haber61.net Trabzon adına demiryolu projesi ile ilgili hangi tarafın daha ciddi bir adımı attığının takipçisi olacak.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
fofink 13 yıl önce
kim bu adam ya.projeye destek verecekmiş. sende kimsin destek verecekmişsin.beleiye başkanınada bazen kızıyorum gidiyor önune gelenle muhatap oluyor.bu iş bitmiş musiaddan destek alsan ne olacak almasan me olacak.onların bazı milletvekilleri demedimi bize sordumuda volkan başkan anlaşma imzaladı diye. bu adam milletvekilerinden farklımı düşünüyor sanki.reklam dan başka birşey yapmıyor.alem işte görsun misali .hikaye bunlar.volkan başkan reklam yaptırma bu adamlara..
Saffet Emir 13 yıl önce
Müsiad dan destek alınması gerçekten güzel ülkemizin saygı değer iş adamlarının topluluğudur müsiad. fofink arkadaşım Trabzon un çoğu işadamı Müsiad üyesidir bilmiyorsan sor araştır kim bunlar deme senin yaşadığın yerin iş adamları onlar bilmem anlatabildin mi bilip bilmeden reklam yaptırma filan deme.... Araştır Öğren öğrenmenin ayıbı yaşı yok....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@