Samsun'da hırsızlık yapan şahıs yakalandı

 Samsun'da bir hastanede çalışan bayanın çantasından 2 bin 100 lira parasını çaldığı iddia edilen genç, polisin takibi sonucu yakalandı.  Olay, İlkadım ilçesi Yenidoğan Mahallesi'nde bulunan Gazi Devlet Hastanesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre,

Samsun'da hırsızlık yapan şahıs yakalandı

 

Samsun'da bir hastanede çalışan bayanın çantasından 2 bin 100 lira parasını çaldığı iddia edilen genç, polisin takibi sonucu yakalandı. 
 
Olay, İlkadım ilçesi Yenidoğan Mahallesi'nde bulunan Gazi Devlet Hastanesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, hastanede temizlik görevlisi olarak çalışan Özlem K. adlı bayanın soyunma dolabındaki çantasından 2 bin 100 lira çaldığı iddia edilen İ.İ.(14), Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Bürosu ekiplerinin takibi sonucu yakalanarak gözaltına alındı. 
 
Yapılan araştırma sonucu İ.İ.'nin Atatürk Kültür Merkezi yanında bulunan Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne ait otobüs kulübesinden 2 adet telsiz, 1 adet cep telefonu ve bozuk para çaldığı ve Demirciler Yokuşu'nda bulunan bir işyerinin de kepenklerini levye ile zorlayıp hırsızlık amacıyla açmaya çalıştığı ortaya çıktı. Şüpheli, Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner513