banner518

Sadece Aziz Yıldırım, değil o da gelecek...

Cezalı olmasına rağmen takıma destek vermek için Manisa'ya gidip Süper Kupa finalini otelde izleyen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın, Trabzon deplasmanında da moral için aynı yöntemi uygulayıp uygulamayacağı konuşuluyor. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırı

Bölgesel 04.09.2014, 14:56
Sadece Aziz Yıldırım, değil o da gelecek...
Cezalı olmasına rağmen takıma destek vermek için Manisa'ya gidip Süper Kupa finalini otelde izleyen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın, Trabzon deplasmanında da moral için aynı yöntemi uygulayıp uygulamayacağı konuşuluyor.
 
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Sabiha Gökçen Havalimanı'nda bir Trabzonspor taraftarıyla gerginlik yaşamasının ardından gözler 2. haftada oynanacak Trabzonspor maçına çevrildi. Yıldırım, 4. yıldızı takma adına her maçın önemli olduğunu düşünüyor ve her maça gitmek istiyor. Başkan'ın Trabzon deplasmanına gitmeyi düşündüğü ancak son kararını vermediği öğrenildi. Yıldırım geçen yıl Trabzon deplasmanına gitmemiş ancak Samandıra'dan takımı tek tek tokalaşıp, öperek yolcu etmişti.
 
AZİZ GELİRSE VOLKAN DA GELECEK
 
 Aziz Yıldırım Trabzon'a gitse dahi cezası nedeniyle tribünde olmayacak. Maçı otelde izleyip maçtan sonra havalimanına geçerek orada takımın gelmesini bekleyecek. Cezalı olan kaleci Volkan Demirel'in de Başkan'ın gitmesi halinde takıma destek vermek için Trabzon'a gidip karşılaşmayı otelde izlemeyi düşündüğü öğrenildi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (4)
adil türk 6 yıl önce
İlla bir olay yaşanması bekleniyor.böyle ahlaksız ve hırsızları Trabzonda görmek istemiyoruz.Zaten en değerli Trabzonsporumuz onların TFF dalkavukları ve arkasındaki siyaset yüzünden çekiyor.
Ahmet Tabakoğlu 6 yıl önce
Bırakın gelsinler.
iskender keskin 6 yıl önce
Herkesi havalimanina beklioruz onlara cehenmi göstermemis lazim
erkan çakır 6 yıl önce
tahrik etmek için gelirler,ama sakın tahriklere kapılmayalım,onların istediğide bu,takımımıza destek verekim 90 dakika

Gelişmelerden Haberdar Olun

@