alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

RTE üniversitesine rekor başvuru

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nin yeni logosu için düzenlenen logo yarışmasına iki hafta gibi kısa bir sürede 770 kişi bin 700 logo ile başvuruda bulundu.Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nden alınan bilgiye göre, daha önceden duyurumu yapılan ve geçt

Bölgesel 28.04.2012, 10:30
RTE üniversitesine rekor başvuru

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nin yeni logosu için düzenlenen logo yarışmasına iki hafta gibi kısa bir sürede 770 kişi bin 700 logo ile başvuruda bulundu.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nden alınan bilgiye göre, daha önceden duyurumu yapılan ve geçtiğimiz gün başvuru süresi sona eren Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi yeni logosu için düzenlenen yarışmaya Rize’den ve Rize dışından 770 kişi, bin 700 logo ile başvuruda bulundu. İki hafta gibi kısa bir sürede yapılan başvurular beklenilenin çok üzerinde oldu.

Yapılan açıklamada başvuru süresinin bitiminden önce kargoya veya postaya verilen ancak sis engeli nedeniyle henüz Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’ne ulaşmayan başvuruların da dikkate alınacağı bildirildi.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nin yeni logosu aralarında Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Yılmaz ‘ın da yer alacağı 33 kişilik bir jüri tarafından önümüzdeki hafta içerisinde yapılacak değerlendirme ile belirlenecek.

Yarışmada 1. gelecek logoya 10 bin lira, 2. gelecek logoya 5 bin ve 3. gelecek logoya ise bin lira para ödülü verilecek.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@