alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Rize'de soydu Trabzonda yakalandı

Rize’de 6 evden çok sayıda para çalan 3 bayan hırsız Trabzon’da yakalanarak gözaltına alındı.Trabzon Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Güven Timleri, Aydınlıkevler'de Mahallesinde şüphelendikleri 3 bayanı fiziki takibe aldı.Takip ettikleri

Bölgesel 08.05.2012, 15:51
Rize'de soydu Trabzonda yakalandı

Rize’de 6 evden çok sayıda para çalan 3 bayan hırsız Trabzon’da yakalanarak gözaltına alındı.

Trabzon Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Güven Timleri, Aydınlıkevler'de Mahallesinde şüphelendikleri 3 bayanı fiziki takibe aldı.

Takip ettikleri kişilerin bir apartmana girmesi sonucu harekete geçen timler hırsızlık yapmak üzere olan Karanfil Ç. (43), Serap E. (38) ve Nurhayat B.’yi (50) hırsızlık yapamadan yakalayarak gözaltına aldı.

Bayanların önceki gün de Rize’de 6 ayrı eve girip hırsızlık yaptıkları öğrenildi.

Trabzon Emniyeti ile birlikte çalışan Rize Emniyet Müdürlüğü’nün hırsızlık büro amirliğinden eşgallerin kamera kayıtları gönderilince aynı hırsızlar Trabzon’da yakalandı.

Rize’de çok sayıda suça karıştıkları ve suç kayıtlarının olduğu öğrenilen bayan hırsızlar, Rize Asayiş Şube ekiplerine teslim edildi.

Hırsızların yapılan üst aramalarında ise üzerlerinden 1500 dolar para ve kapı açmaya yarayan araç-gereç çıktığı öğrenildi.

Rize’ye götürülen hırsızların soruşturması devam ediyor.

450.20120508155055.jpg


Yorumlar (1)
hamsici 10 yıl önce
anlamadığım şunların yüzüne neden çizgi çekerler bunlarda yüzmü var bırakın net verin şunların yüzünüde belki biryerlerde görüp hacet gideririz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@