banner556

Rize'de kayıp kadın aranıyor

 Rize’nin Çamlıhemşin ilçesi Şenköy’de ikamet eden ve geçtiğimiz gün kaybolduğu düşünülen yaşlı kadın için başlatılan arama çalışmaları sürüyor.  Edinilen bilgiye göre, Çamlıhemşin ilçesi Şenköy’de ikamet eden 82 yaşındaki Nazire Polat geçtiğimiz gün öğle

Bölgesel 29.12.2012, 14:34
Rize'de kayıp kadın aranıyor

 

Rize’nin Çamlıhemşin ilçesi Şenköy’de ikamet eden ve geçtiğimiz gün kaybolduğu düşünülen yaşlı kadın için başlatılan arama çalışmaları sürüyor. 
 
Edinilen bilgiye göre, Çamlıhemşin ilçesi Şenköy’de ikamet eden 82 yaşındaki Nazire Polat geçtiğimiz gün öğle saatlerinde evinden ayrılarak bir daha geri dönmedi. Kaybolduğu düşünülen Polat için arama kurtarma çalışması başlatıldı. Rize Arama Kurtarma Birliği öncülüğünde Jandama’nın da desteği ile süren çalışmalarda Polat’ın evinden çıkarken yanına aldığı sepetine ulaşıldı. Polat’ın bulunabilmesi için Giresun’dan özel eğitimli köpekler istenildi.
 
Konuyla ilgili açıklama yapan Rize Arama Kurtarma Birliği Başkanı Mustafa Tepe, “Gece başlayan çalışmalarımız devam ediyor. Giresun’dan gelmesini beklediğimiz özel eğitimli köpeklerle arama çalışmamızı sürdüreceğiz” dedi.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@