banner556

Rize'de Hortum Çatıları Uçurdu

Rize'de etkili olan fırtına sonrası denizde oluşan hortum, liman sahası içerisindeki binaların çatıları ile deniz polisine ait lastik bot ile konteynırı uçurdu.Rize'de etkili olan fırtına sonrası denizde oluşan hortum, liman sahası içerisindeki binaların

Bölgesel 12.10.2012, 11:42
Rize'de Hortum Çatıları Uçurdu

Rize'de etkili olan fırtına sonrası denizde oluşan hortum, liman sahası içerisindeki binaların çatıları ile deniz polisine ait lastik bot ile konteynırı uçurdu.

Rize'de etkili olan fırtına sonrası denizde oluşan hortum, liman sahası içerisindeki binaların çatıları ile deniz polisine ait lastik bot ile konteynırı uçurdu. O anlar güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.
 
Rize'de etkili olan fırtına sonrası dün akşam saatlerinde denizde hortum oluştu. Riport Liman İşletmesi'ne ait binaların çatıları ile deniz polisine ait lastik botu uçuran ve bir konteynırı da havalandırarak birkaç takla attıran hortum maddi zarara yol açtı.
 
Bu arada Rize'de etkili olan yağışlar sonrası kent merkezindeki Salarha deresi ile Fındıklı İlçesi'ndeki Arılı deresinin su seviyesi yükseldi. Arılı Deresi çevresindeki bazı binaların alt katlarını su bastı.
 

 
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@