banner441

banner518

banner513

Rize'de esrarengiz olay!

Rize’de doğa fotoğrafçılarının kaydettiği ilginç görüntü açıklanamıyor.Rize’de Doğa Fotoğrafçısı Emin Kanbur tarafından Kaçkar Dağı’nın yaklaşık 2 bin 800 rakım yüksekliğinde çekilen ilginç görüntüye açıklık getirilemiyor. Görüntüde yoğun sis içerisinde b

Bölgesel 04.09.2014, 16:44
Rize'de esrarengiz olay!

Rize’de doğa fotoğrafçılarının kaydettiği ilginç görüntü açıklanamıyor.

Rize’de Doğa Fotoğrafçısı Emin Kanbur tarafından Kaçkar Dağı’nın yaklaşık 2 bin 800 rakım yüksekliğinde çekilen ilginç görüntüye açıklık getirilemiyor. Görüntüde yoğun sis içerisinde baş kısmından ışık saçan bir insan silüeti hareket ediyor. İlginç görüntü sisin kalkması ile kayboluyor.

VİDEO GÖRÜNTÜSÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Görüntüyü kaydeden Doğa Fotoğrafçısı ve Rize İl Genel Meclisi üyesi Emin Kanbur, yaptığı açıklamada "Yıllardır doğa fotoğrafçılığı yapıyorum. Gezmediğimiz görmediğimiz yer kalmadı. İlk kez böyle bir şey ile karşılaştım. Yaklaşık on arkadaş yaklaşık 2 bin 800 rakımdaydık. Yoğun bir sis vardı. Sisin içerisinde baş kısmından ışık saçan insan silüetindeki bizimle birlikte hareket ediyordu.

İlk korktuk. Tedirgin olduk. Görüntünün mistik bir şey olabileceğini düşündük. Güneş arkamızdaydı. Ancak karşımızda başından ışık saçan bir gölge vardı. Sisin kalkması ile görüntü kayboldu. Ne olduğunu bilmiyoruz. Ancak bir doğa olayı olduğunu düşünüyoruz. On kişiydik. On kişinin gölgesi arkadan gelen güneş ışığının etkisi ile tek bir kişi gibi sise yansımış olabilir. Işık ise arkamızda ki güneşin bir yansıması olabilir. Tam olarak bilemiyoruz” dedi.

 

11-001.jpg

 

 

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (4)
bulent 6 yıl önce
Acikla aciklayabilirsen
adil türk 6 yıl önce
Yoğun sis üzerine düşen kendi gölgesinden korkuyor.Yok ruhani yok bilmem ne.:)
AHMED KARAKAYA 6 yıl önce
adam özetlemiş işte izlerken aynı düşünceye vardım..arada gülmedimde değil yani :)
Abdullah ÇEBİ 6 yıl önce
bu videoyu çeken kişinin kendi gölgesi olduğunu fark edememesi çok ilginç..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@