alexa metrics

banner560

banner572

Rize'de cinnet: Allah'a kul olun

Rize'de cinnet geçiren bir polis havaya ateş açarak "Allah'a kul olun" diye bağırdı.Rize’de bir polis memuru Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı önünde beylik silahı ile havaya ateş açtı.10 dakika süren heyecanlı anların ardından, “Allah’a kul olun, Müslüman

Bölgesel 18.05.2012, 13:41
Rize'de cinnet: Allah'a kul olun

Rize'de cinnet geçiren bir polis havaya ateş açarak "Allah'a kul olun" diye bağırdı.

Rize’de bir polis memuru Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı önünde beylik silahı ile havaya ateş açtı.

10 dakika süren heyecanlı anların ardından, “Allah’a kul olun, Müslüman Rizeliler uyanın” diye bağıran polis memuru, şarjöründeki tüm mermileri boşalttıktan sonra meslektaşları tarafından gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü.

Olay Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı önünde öğle saatlerinde meydana geldi. Ayağında ayakkabısı olmayan, üniformasını çıkarıp eline alan ve adının Ahmet olduğu öğrenilen polis memuru, beylik tabancasını çıkarıp hayava iki el ateş etti. Çevrede toplananlara ve meslektaşlarına, “Allah’a kul olun” diye bağıran polis memuru, alandaki bir çelengi vurarak devirdi.

450.20120518134112.jpg

Meslektaşlarının uyarılarına rağmen bir el daha havaya ateş eden polis memuru, ardından tekbir getirmeye başladı, “Müslüman Rizeliler uyanın” diye bağırdıktan sonra şarjöründeki tüm mermileri boşalttı. Meslektaşları tarafından gözaltına alınan polis memuru Cumhuriyet Polis Merkezi’ne götürüldü.

Bu sırada yaşanan kargaşada iki polis memurunun silahı yere düştü. Çevrede toplananlar yaşananları şaşkınlıkla izledi.


Yorumlar (19)
sersali 10 yıl önce
Polis arkadas cok dogru söylemis.
sersali 10 yıl önce
Bir sey daha demek istiyorum. Bazen böyle haberler okuyoruzyaa, hemen ilk yorumumuz belkide "baksana suna kafasini yedi...." Öyle düsünmeyenleri tenzih ediyorum. Acaba öyle düsünenler degilmidir kafayi yiyenler. O polis arkadasa zarar verilmesin insallah. Öyle insanlar her zaman aramizda yeri var.Duymuyormuyuz amerikalarda cinnet geciren ögrenci yada sahis su kadar kisi katletti diye. Biz Müslümaniz ölye oldugumuzdandirki kimseye zarar vermemeye calisiriz. Herkesin cumasi mübarek olur insallah
odyo_ceylan 10 yıl önce
kardeşimiz çok haklı doğruları söylediği için kim bilir belkide artık sonu ne olur ama devlete küfür etmek caminin içinde olması sorun işte buu allh yardımcısı olssun kardeşimiiznn bu hale düşürenlerin allah belasını versin ne kadar sıkıntıya düştü ki bu duruma kadar geldik...
çılgınlar 10 yıl önce
hepimiz insanız cinnet geçirebilir aklımızı kaybedebilir bazı şeyleri istem dışı yapabiliriz... Sen Rahat Uyu ATAM Biz Emanetini Koruruz..!
İNADINA 10 yıl önce
ne güzel demiş ALLAH'a kul olmak.ALLAH utandırmasın.
fuzuli 10 yıl önce
elinde gücü olan silahı olan kendi inancını kimseye dayatmasın; müslüman müslümanlığını hıristiyan inancını istediği gibi kimseden gizlenmeden kimseye hesap vermeden yaşasın diye gerekli...laiklik dinsizlik değil din özgürlüğü demek olduğunu ne zaman anlayacak bu millet?
Sıktın.Artık.onairts 10 yıl önce
Ya ALLAH Bismillah ALLAH-u EKBER...
kolivared 10 yıl önce
Biri kuyuya taş atmış kırk kişi çıkaramamış.Olur öyle arada benimde bağırasım geliyor.Demek adam doldu,geçmiş olsun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@