banner491

Rize'de bedava hamsi şöleni

Rize'nin doğa sporları kulüplerinden Çayeli Doğa Sporları İhtisas Kulübü (ÇAYDOSK) öncülüğünde Çayeli Belediyesi, Ağaran Şelalesi Turizm ve Tanıtma Derneği ve Şairler Vadisi Kültür Turizm Derneği'nin katkılarıyla ücretsiz hamsi şöleni düzenleneceği bildir

Rize'de bedava hamsi şöleni
Rize'nin doğa sporları kulüplerinden Çayeli Doğa Sporları İhtisas Kulübü (ÇAYDOSK) öncülüğünde Çayeli Belediyesi, Ağaran Şelalesi Turizm ve Tanıtma Derneği ve Şairler Vadisi Kültür Turizm Derneği'nin katkılarıyla ücretsiz hamsi şöleni düzenleneceği bildirildi.

7 Kasım 2010 Pazar günü; doğaseverlerin güneşli güzel bir sonbahar günü şenlik tadında hamsi mangal ziyafetine davet edildiği açıklamada hamsi şöleni programında Çayeli'nin doğa harikası Ağaran Şelalesi yanında doğa yürüyüşü yapılacağı belirtildi.

Yürüyüşün ardından Ağaran Şelalesi Turizm ve Tanıtma Derneği evinin etrafında horon ve türküler eşliğinde hamsi mangal şöleni düzenlenecek. Tüm doğaseverlerin davet edildiği hamsi şöleni için araçlar Pazar günü saat 09:00 ile 10:00 arası Çaydosk Kulübü önü Belediye Parkı Çayeli'den hareket edecek.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
kuzey yıldızı
kuzey yıldızı - 9 yıl Önce

ben geçen ki yorum yazımda demiştim diğer illerde harekete geçse herkes hamsi yese...demek duymuşlar beni...önce ankara sonra balıkesir şimdi de rize..

seffah
seffah - 9 yıl Önce

bir gün herkes hamsi yiyecek.. :)))

sametkadirli
sametkadirli - 9 yıl Önce

küçükken hep hayal ederdim herkes bedava hamsi yiyebilsin diye yaptım olacak :))

SIRADAKİ HABER

banner441