alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Rize Üniversitesi 'Erdoğan' oluyor

Rize Üniversitesinin adının Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi olarak değiştirilmesi için üniversite senatosunca karar alındı.Rize Üniversitesi Senatosunun bugün yaptığı ve tek konunun isim değişikliği olduğu toplantıda, üniversitenin adının Recep Tayyip E

Bölgesel 28.11.2011, 20:04
Rize Üniversitesi 'Erdoğan' oluyor

Rize Üniversitesinin adının Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi olarak değiştirilmesi için üniversite senatosunca karar alındı.

Rize Üniversitesi Senatosunun bugün yaptığı ve tek konunun isim değişikliği olduğu toplantıda, üniversitenin adının Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi olarak değiştirilmesi görüşüldü.

Yapılan toplantı sonucunda Rize Üniversitesinin adının Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi olarak değiştirilmesi, 23 üyenin tamamının oy birliğiyle kabul edildi.

Üniversite senatosunun aldığı karar, YÖK'e bildirilecek. YÖK Genel Kurulu'nun uygun görmesi halinde TBMM'ye sunulacak olan karar, Meclis'te de kabul edilmesi durumunda yürürlüğe girecek.

 


Yorumlar (1)
democem 10 yıl önce
Yakışır Rizeli Hocalarıma..Yani yağcılıkta son nokta...Nasıl akıl ediyorlar bu hocalar böyle şeyleri.Valla bravo.Eee okumuş adamlar tabiii..Bizim gibi cahil değiller elbet.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@