7m


7m

hyundai

Rize Ayder'de İsrail şoku!

Rize Üniversitesi Pazar Meslek Yüksekokulu Müdürü Karaoğlu, Doğu Karadeniz'den endemik bitki kaçakçılığı yapıldığını belirtti.Rize Üniversitesi Pazar Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Şengül Alpay Karaoğlu, şu anda kaçak bitkinin sadece gümrüklerde ihbar

Bölgesel 03.01.2012, 23:45
Rize Ayder'de İsrail şoku!

Rize Üniversitesi Pazar Meslek Yüksekokulu Müdürü Karaoğlu, Doğu Karadeniz'den endemik bitki kaçakçılığı yapıldığını belirtti.

Rize Üniversitesi Pazar Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Şengül Alpay Karaoğlu, şu anda kaçak bitkinin sadece gümrüklerde ihbar varsa yakalandığını, yakalananların da buz dağının görünen kısmı olduğuna dikkati çekti.

İsrail'in Ayder'de yetişen her bitkinin birer kopyasını edindiğini iddia eden Karaoğlu, "Bugün İsrail'de bir Ayder Yaylası var. Ayder'in bir minyatürünü oraya kurmuşlar" dedi.


Yorumlar (2)
OsmanBD 10 yıl önce
Israil dostu akpliler kina yakin simdi.zamaninda avrupa birligi icin müzakere sözü alininca akpliler kizilayda havai fisek gösterisi yapmisti simdi de israil icin fisek atin.
karluklu 10 yıl önce
bu haberin doğruluğuna inanırım ,hatta bu çok ufak bi ayrıntıda olabilir.çünkü;2003 yılında 5 gün kaldım ve israilli turistlerin aşırı ilgisi beni çok şaşıtmıştı ve ben çok daha büyük boyutlu amaçları olduğunu düşünmekteyim...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@