7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Polisin linç ettiği taraftar!

Trabzonspor Fenerbahçe maçı sonrası çıkan olaylarda polis tarafından darp edildiğini söyleyen Trabzonspor taraftarı Emre Bacıoğlu başından ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanarak hastanelik oldu. Bacıoğlu’nun başı 3 ayrı yerden yarılırken ellerinde d

Bölgesel 14.03.2014, 09:56
Polisin linç ettiği taraftar!
Trabzonspor Fenerbahçe maçı sonrası çıkan olaylarda polis tarafından darp edildiğini söyleyen Trabzonspor taraftarı Emre Bacıoğlu başından ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanarak hastanelik oldu. Bacıoğlu’nun başı 3 ayrı yerden yarılırken ellerinde de morluklar ve şişlikler oluştu.  Hastaneden darp raporu alan bordo mavili taraftar, polisleri savcılığa şikayet edeceğini söyledi.
 
Terörist Muamelesi Yaptılar
 
Maç günü Trabzon Valisi Abdil Celil Öz’ün balkonlara keskin nişancılar yerleştirerek Trabzonspor taraftarına terörist muamelesi yaptığını söyleyen Bacıoğlu, ‘Bunun en net örneğini polis tarafından şahsıma yapılan müdahalede görüyoruz. Polisler bana küfrettiler. Sonrasında da hastanelik ettiler. Biz haklarımızı hep hak hukuk çerçevesinde aradık ama hep terörist muamelesi gördük’ dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@