Pala: Trabzon'u tüm dünya tanıyacak

Okul Sporlar Federasyonu Başkanı Ayhan Pala haber61.tv’ye önemli açıklamalarda bulundu.Başkan Pala 2016 oyunlarının Trabzon’da yapılacağını resmen açıkladı. Başkan Pala Brezilya’da 2016 Dünya Okul Sporları Olimpiyatlarının Trabzon’da yapılacağının açıklam

Pala: Trabzon'u tüm dünya tanıyacak

Okul Sporlar Federasyonu Başkanı Ayhan Pala haber61.tv’ye önemli açıklamalarda bulundu.

Başkan Pala 2016 oyunlarının Trabzon’da yapılacağını resmen açıkladı. Başkan Pala Brezilya’da 2016 Dünya Okul Sporları Olimpiyatlarının Trabzon’da yapılacağının açıklamasının ardından salonda büyük heyecan yaşandığını belirterek. O anda salonda 5 bine yakın çeşitli ülkelere mensup insan bulunuyordu.Trabzon ismi açıklanınca hepsi internetten veya cep telefonlarınıdan trabzon’un yerini aramaya başladı. Yani orada bulunan insanlara en azından Trabzon’u tanıttık. 2016 yaklaştıkca Trabzon’u bütün dünya tanıyacak.

2014 Dünya Okullar Arası Hentbol Şampiyonasının’da Trabzon’da ypılcağını söyleyen Pala, Trabzon’un artık önemli bir spor kenti olduğunu ve hentbol şampiyonası için 20 bin kişinini Trabzon’a geleceğinin söyledi. Trabzon’u tüm dünyaya tanıtacağız. Sevgi köprüsü oluşturacağız. 4 bin yıllık bir şehir Trabzon.

YORUM EKLE
YORUMLAR
adil türk
adil türk - 6 yıl Önce

Sadece bu etkinliklerle TrabzonumuZ MODERİN VE ULAŞILABİLİR YAŞANIR ve dünyada benzeri olmayan projelere kavuşturulmalıdır.

SIRADAKİ HABER

banner513