7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

"Oyun sandıkta bozulacak"

 AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Metin Genç, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerin çok önemli olduğunu ve bu seçimler sadece bir yerel seçim olmadığına dikkat çekerek şunları kaydetti. “30 Mart’a sandıkta sadece oylama yapılmayacak

Bölgesel 25.03.2014, 10:26
 
AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Metin Genç, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerin çok önemli olduğunu ve bu seçimler sadece bir yerel seçim olmadığına dikkat çekerek şunları kaydetti.
 
“30 Mart’a sandıkta sadece oylama yapılmayacak. Ülkemiz üzerinde oynanan oyun sandıklarda bozulacak. Çok şey konuşmaya gerek yok, dün Atatürk alanında tarihi kalabalık konuştu. Trabzon tarihi bir mitinge daha tanıklık etti. Davasında kararlı, mazlumların gür sesi, suskun dünyanın hür sesi başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a her zaman olduğu gibi yine sahip çıktı. Her türlü fitnenin ve hesabın üzerinde milletimizinde bir hesabı var. Bütün bunların üstünde hakkında bir hesabı var. İşte millet küresel sermayeye, Faiz lobilerine, fitneye, montaja meydanlardan cevap veriyor. Yetmedi 30 Mart Pazar günü sandıklardan verecek. Bunu Trabzon, davasında kararlı olan milletin liderini bağrına basarak sonuna kadar yanında olduğunu göstermiştir.  Bu anlamda mitinge katılım sağlayarak heyecanımızı coşkumuzu paylaşan hemşerilerime tek tek şükranlarımı sunuyorum. Bu tarihi mitingde bizimle beraber olan dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.
 

Yorumlar (1)
ibrahim halil 8 yıl önce
Bu paralel tam bir oyunbaz, Adamlar gidip bakanın oğlunun evine çelik kasalar ayakkabı kutuları koymuşlar, adamr gidip Bial'in evine kamyon dolusu dolarlar koymuşlar, Bu adamlar oyunbaz yahu gidip TS nin kupasını alıp FB ye vermişler, adamlar RT erdoğanın beynine virüs sokup Kişilerle kurumları ayırın dedirtmişler. Ne oyunbazmış bu paralelciler yahu..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@