banner491

Ordu'da ilginç Rektör-Öğrenci diyaloğu

Ordu Üniversitesi (ODÜ) 2012-2013 akademik yılı açılış törenine rektör-öğrenci diyaloğu damgasını vurdu. Ordu Üniversitesi’nin Cumhuriyet Yerleşkesi’nde Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreninin ardından ODÜ Sağlık Meslek Yüksek Okulu 3. sınıf öğrencisi Fat

Ordu'da ilginç Rektör-Öğrenci diyaloğu

Ordu Üniversitesi (ODÜ) 2012-2013 akademik yılı açılış törenine rektör-öğrenci diyaloğu damgasını vurdu. 

Ordu Üniversitesi’nin Cumhuriyet Yerleşkesi’nde Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreninin ardından ODÜ Sağlık Meslek Yüksek Okulu 3. sınıf öğrencisi Fatma Kaya, ODÜ Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç’a üniversitede yaşadıkları sorunları anlattı. Öğrenci, “Sağlık Yüksek Okulu öğrencileri olarak geldiğimizde ne sınıfımız ne de sıralarımız vardı. İki yıldır bu okul hallolmadı. Kantin kalabalık, yemekhane sorunumuz var” dedi. 

Rektör Yarılgaç da, “Annen-baban kaç yıllık evli, bu zamana kadar kaç eve sahip oldunuz?” diye soru yöneltti. Öğrenci de, “Annem ile babam 23 yıllık evli. Hiç evimiz yok. Burada sizin öğrenciler kalıyor, hem de birinci sınıf öğrencileri. Annesinden, babasından yeni ayrılmış öğrenciler bunlar. Yemekhane sorunu da var” dedi. 
Daha sonra Rektör Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, yurdun kendileri ile hiçbir alakası olmadığını, Kredi Yurtlar Kurumu’na bağlı olduğunu, bununla ilgili bütün işlemleri takip ettiklerini, diğer sorunların da çözüleceğini dile getirdi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
cinneş marnş
cinneş marnş - 7 yıl Önce

rektör değil, tam bir eyyamcı...

kadirbilir
kadirbilir - 7 yıl Önce

bu adamları özenle seçiyorlar herhalde, öğrenci sorunlarını dile getirmiş, bir çözüm sunacağına veya en azından bir umut vereceğine saçma sapan benzetmelerle beceriksizliğine mazeret aramaya kalkıyor, hakikaten seçmece bu tipler, başka bir izahı yok

banner441

banner494