7m


7m

hyundai

Okutan TRT'de canlı yayında

Yıllık izninden beş gün alarak Ankara'ya giden Trabzon Valisi Nuri Okutan, izinli bulunduğu süre içerisinde hem kızının üniversiteye kayıt işlemleri ile uğraşırken hem de bakanlıklar nezdinde Trabzon'la ilgili iş takibi yapmaktadır. Trabzon ilinin tanıtım

Bölgesel 04.09.2008, 12:48
Okutan TRT'de canlı yayında
Yıllık izninden beş gün alarak Ankara'ya giden Trabzon Valisi Nuri Okutan, izinli bulunduğu süre içerisinde hem kızının üniversiteye kayıt işlemleri ile uğraşırken hem de bakanlıklar nezdinde Trabzon'la ilgili iş takibi yapmaktadır.

Trabzon ilinin tanıtımına da çok önem veren Vali, bu arada bir fırsat bulup TRT Televizyonunda canlı yayına katılarak ilimizi tanıtacak.

6 Eylül 2008 Cumartesi günü TRT 2 de 09.30 da canlı yayınlanacak olan Habervizyon Programına katılacak olan Vali Okutan; Trabzon'la ilgili ileriye dönük sosyal-kültürel, ekonomik, turizm ve diğer konulardaki projelerden bahsedecektir.

Ayrıca TRT Stüdyosunda Trabzon'a özgü el sanatları ve yöreye has ürünlerden oluşan bir de stant da oluşturulacaktır.

Yorumlar (1)
torik 14 yıl önce
sayın valimizi bu çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.yıllardır böyle bir valiye hasret kalmıştı trabzon.gerçekten adam gibi vali.keşke bütün valilerimiz böyle olabilse.belki trabzonlu değil ama gerçekten trabznu ve trabzonluyu seven bir vali.belkide araştırılsa bi şekilde kanında trabzonluluk vardır.tekrar tebrikler sayın valimize....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@