banner556

>

Öğretmen evinde ölü bulundu!

Trabzon'un Akçaabat İlçesi'nde bulanan İmam Hatip Lisesi'nde öğretmenlik yapan 41 yaşındaki Sedat Davulcu evinde ölü bulundu.Dün öğretmenlik yaptığı okulda arkadaşlarına kendini iyi hissetmediğini ve içinde bir daralma olduğunu söyleyen Davulcu, bugün gör

Bölgesel 21.12.2012, 14:09
Öğretmen evinde ölü bulundu!

Trabzon'un Akçaabat İlçesi'nde bulanan İmam Hatip Lisesi'nde öğretmenlik yapan 41 yaşındaki Sedat Davulcu evinde ölü bulundu.

Dün öğretmenlik yaptığı okulda arkadaşlarına kendini iyi hissetmediğini ve içinde bir daralma olduğunu söyleyen Davulcu, bugün görev yaptığı okula gitmeyince mesai arkadaşları  durumdan şüphelendi. Bunun üzerine Davulcu'nun tek başına yaşadığı evine giden mesai arkadaşları meslektaşlarını evinde ölü olarak buldular.

Ö lüm nedeni henüz bilinmeyen Davulcu Haçkalı Baba Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Yorumlar (2)
Mahmut demirci 8 yıl önce
Hepimiz Trabzonspor sevdalıyız ama, şehrimizde bir öğretmen vefat etmiş... tek yorum yok!!! Bu şehirde futboldan başka bir şeyin önemi yok mu acaba?
aziz altun 8 yıl önce
allahh bilir ne derdi vardıı hiç mii kimse bişey dememiş ona canım sıkıldı deyince sormamişmi ne oldu diye hiç mi arkadaşi dostu yoktuu allahh affetsin allah rahmet eylesin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@