banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Öğrenciler alkışladı itfaiye tatbikat yaptı

 Trabzon'un Akçaabat ilçesine bağlı İtfaiye Müdürlüğünce yıl başında başlatılan yangın ve yangınla mücadele konulu eğitimler devam ediyor.  Akçaabat'ın Alaattin Akçay İlkokulu ve Anaokulu öğrencilerine verilen eğitimde, minik öğrencilere kibritle oynamama

Bölgesel 03.11.2012, 10:35
Öğrenciler alkışladı itfaiye tatbikat yaptı

 

Trabzon'un Akçaabat ilçesine bağlı İtfaiye Müdürlüğünce yıl başında başlatılan yangın ve yangınla mücadele konulu eğitimler devam ediyor. 
 
Akçaabat'ın Alaattin Akçay İlkokulu ve Anaokulu öğrencilerine verilen eğitimde, minik öğrencilere kibritle oynamamaları gerektiğini, olası bir yangın durumunda 110 yangın ihbar numarasını çevirmeleri konusunda bilgi verilirken, öğrenciler yaygın tatbikatı esnasında itfaiyecilere alkışlarıyla destek oldular.
 
Yangın tatbikatı sonrasında bir açıklama yapan Akçaabat İtfaiye Müdürü Turhan Bektaşoğlu, "Okullarımızda yangın ve yangınla mücadele konusunda vermiş olduğumuz eğitim ve öğretim amaçlı faaliyetlerimiz devam ediyor. Alaattin Akçay İlköğretim Okulu’nda çocuklarımıza verdiğimiz görsel eğitimlerle bunu pekiştirdik” dedi.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@