Of'ta 3 yıllık uygulama sona erdi

Belediye Başkanı Murat Saral, yaptığı açıklamada, parkomat uygulamasının belediyeye ciddi anlamda bir yük getirdiğini belirterek, ''Geliri maalesef giderleri karşılayamıyordu. Tahsilatta sıkıntılar yaşanıyordu, personel yetersiz kalıyordu. Bu nedenle bu u

Of'ta 3 yıllık uygulama sona erdi
banner432

Belediye Başkanı Murat Saral, yaptığı açıklamada, parkomat uygulamasının belediyeye ciddi anlamda bir yük getirdiğini belirterek, ''Geliri maalesef giderleri karşılayamıyordu. Tahsilatta sıkıntılar yaşanıyordu, personel yetersiz kalıyordu. Bu nedenle bu uygulamayı bitirmeyi uygun gördük'' dedi. 


Yaz mevsimi nedeniyle ilçede çok ciddi bir trafik yoğunluğu yaşandığını ifade eden Saral, ''Belediye olarak Sanayi Caddesi üzerindeki dolgu alanını ücretsiz otopark olarak tahsis etmiştik. Bu alanın açılmasıyla park sorununu bir nebze olsun çözmüştük. İnşallah okulların açılmasıyla mevcut otogarımızı da Liman mevkisinde geçici otogar olarak dizayn ettiğimiz alana taşıyacağız ve mevcut otogarın yerini de halkımıza otopark yeri olarak tahsis edeceğiz'' diye konuştu. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
cingün
cingün - 7 yıl Önce

başkan belli ki çalışkan bir insan.

dikkatimi çeken bir husus var. neden sarallardan başka belediye başkanı çıkmıyor of'ta. oflular bu aileden memnunlar demek...

Sandikci
Sandikci - 7 yıl Önce

Of henüz demokrasiye gecemedim. Dikta rejim sarallarin elinde. Baska biri baskanliga adayligini koyarsa ertesi gün kacacak delik arar.

banner204

banner443

banner393