O Hollandalı Trabzon'a neden gelecek?

 Trabzon Fotoğraf Sanatçıları Derneği FOTOFORUM, Hollanda’nın Arnhem kentinde 21 Ağustos-23 Ağustos 2014 tarihleri arasında 'Bir Trabzon Gezintisi' konulu fotoğraf sergisi açacak. 16 Fotoforum üyesinin iştirak ettiği fotoğraf etkinliğinde, Trabzon’u anlat

Bölgesel 21.08.2014, 09:33
O Hollandalı Trabzon'a neden gelecek?

 Trabzon Fotoğraf Sanatçıları Derneği FOTOFORUM, Hollanda’nın Arnhem kentinde 21 Ağustos-23 Ağustos 2014 tarihleri arasında 'Bir Trabzon Gezintisi' konulu fotoğraf sergisi açacak. 

16 Fotoforum üyesinin iştirak ettiği fotoğraf etkinliğinde, Trabzon’u anlatan tarih, kültür ve yaşam konulu toplam 61 fotoğraf sergilenecek.
Açılacak serginin 'Trabzon' konulu olması ve ilk kez halka açık bir cadde üzerinde gerçekleştirilecek olması, gurbetteki vatandaşlarımız ve Hollandalı fotoğraf severler tarafından ilgi ve beğeniyle karşılanacağı düşünülüyor.
Fotoğraf sergisi, Fotoforum üyelerinden Ş.Ali İmamoğlu’nun, Arnhem'de yaşamakta olan yeğeniyle birlikte 2005 yılında açmış oldukları 'ART IN LIGHT' fotoğrafçılık şirketinin girişimi ve desteğiyle gerçekleştirilecek.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@