Neden bayrak taşıyorsun

 Bingöl’deki patlamada şehit olan Trabzonlu polis memuru Ümit Yıldırım’ın naaşının Trabzon havalimanına geldiği sırada apronda şahidi bekleyenler arasında çıkan arbedede linç edilmek istenen Nursen Yetimoğlu Haber61.net konuştu.Şehit cenazelerinde çok duy

Bölgesel 17.09.2012, 18:35
Neden bayrak taşıyorsun

 

Bingöl’deki patlamada şehit olan Trabzonlu polis memuru Ümit Yıldırım’ın naaşının Trabzon havalimanına geldiği sırada apronda şahidi bekleyenler arasında çıkan arbedede linç edilmek istenen Nursen Yetimoğlu Haber61.net konuştu.

Şehit cenazelerinde çok duygulandığını söyleyen Yetimoğlu, “ Şehidin tabutunu karşımda görünce bir an duygulandım. Çantamdan Türk Bayrağını çıkararak yeter artık şehit istemiyoruz diye seslendim tam burada biri bana dönerek ne yapmak istiyorsun sen dedi. Bende ona yanlış anladınız dedim bayrağı çantama koyarken ne oldu anlamadan oradan biri bana şamar attı. Ortalık karıştı.”dedi.

video.20120917183616.jpg

Her gün şehit sayısının artmasına çok üzüldüğünü söyleyen Yetimoğlu, “ 450 teröristi serbest bırakanlara sesleniyorum her günümüz şehit olmaya başladı. Bugün beni darp ettiler darp edenler beni yanlış anlayan şehit aileleri benim üzerime yürüdü. Canları yanmış normal bir durum. Fakat sonrasında gelişen olay beni çok üzdü. Bana neden çantanda Türk bayrağı taşıyorsun sen provokatör müsün? demeleri   beni çok üzdü. Ben ailesinde şehit vermiş ve astsubay bir babanın kızıyım.”şeklinde konuştu.

Türk bayrağını taşımaktan gurur duyduğunu söyleyen Yetimoğlu hayatımın sonuna kadar yanımda Türk bayrağı taşıyacağım söyledi.

450.20120917183406.jpg

Yorumlar (20)
ilker duran 8 yıl önce
hükümet alehine en küçük bir sloganda linç girişimi. ayıptır yahu. nereye gidiyoruz.
mehmet ipek 8 yıl önce
bu olay Trabzonlulara mal edilmeye çalışılıyor, artık şehidin hakkını bile ararsan linçle karşı karşıyasın
muzaffer bıyık 8 yıl önce
Herkes burnundan soluyo sen çıkmışsın siyaset yapıyorsun, çık meydanda açıklama yapacaksan yap, herkes fazlasıyla gergin benzine kibrit çakmanın anlamı yok......
bordo mavi 8 yıl önce
bızım ınsanımızda bu zıhnıyet varken çok daha şehit verırrız.ablamız üzüntüsünden ıktıdardakılere tepkı göstermış sucmu?elınde açmış olduğu pkk bayrağı değil Türk bayrağıdır.ama bu tepkıyı anlayabılecek olanları da beyın olması gerekıyor.bu halkın demek ıstedığı bız hergün şehıt verrırız yeterkı bızı yönetenlere bırşey olmasın .
Hasan Altiner 8 yıl önce
Burdaki girisim sehidin yakinlari tarafindan yapiliyor, guvenlik gucleri tarafindan bir haraket yok
adil türk 8 yıl önce
Saldırı daha yanlış.
Ali Han 8 yıl önce
artık bakan bayraktar, bu saldırganlara bir kıyak çeker herhalde...
mümtaz taylan 8 yıl önce
yazıklar olsun o kadıncagıza vuranlara biz bu kafayla daha cok sehıt verırız akp ye oy verenler gıtsınler sehıt aılelerınden helallık ıstesınler bu konuda ciddiyim pkk ya bu kadar yüz veren bı hukumet gelmemıstı bu ulkeye
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@