banner192

Minik cimnastikciler rekor kırdı

Trabzon Okullar Arası Cimnastik İl Birinciliği Yomra Jimnastik Salonu'nda yapıldı.Akçaabat Demirci İlköğretim Okulu'nun yıldız ve minik erkekler kategorilerinde, Yıldızlı TOKİ İlköğretim Okulu'nun minik kızlar kategorisinde birinci oldukları turnuvada Sal

Minik cimnastikciler rekor kırdı

banner197

Trabzon Okullar Arası Cimnastik İl Birinciliği Yomra Jimnastik Salonu'nda yapıldı.

Akçaabat Demirci İlköğretim Okulu'nun yıldız ve minik erkekler kategorilerinde, Yıldızlı TOKİ İlköğretim Okulu'nun minik kızlar kategorisinde birinci oldukları turnuvada Salacık İlköğretim Okulu minik erkeklerde ikinci, Hakkı Altuntaş İlköğretim Okulu da minik kızlarda üçüncü oldu.

Demirci İlköğretim 6. kez

Son 5 yılda Trabzon'da gerçekleştirilen jimnastik yarışmalarına damgasını vuran ve erkekler kategorisinde birinciliği kimseye bırakmayan Demirci İlköğretim Okulu Jimnastik Takımları 6. kez aynı başarıyı elde etti. Yıldız ve Minik Erkek Takımlarıyla Trabzon Birincisi olmayı başaran Demirci İlköğretim Okulu bu alanda bir de rekora imza attı.

Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa Bektaş'ın çalıştırıcılığını yaptığı takımlardan Yıldız Takımı Abdulsamet Komar, İbrahim Başaran ve Abdulkadir Başaran'dan, Minik Takımda da İbrahim Mumcu, Tarık komar, Ahmet Elmas ve M. Ali Başaran'dan oluşuyor.

Sporcularından İbrahim Başaran miniklerde, Abdulkadir Başaran yıldızlarda ferdi birincilik, Tarık Komar da miniklerde ferdi üçüncülük kazandı.

Yıldızlı TOKİ İlköğretim Okulu Minik kız Takımı geçen yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir başarıya imza atarak kategorisinde Trabzon Birincisi olmayı başardı.

cimnastik-1.jpg

Beden Eğitimi Öğretmeni Behçet Özcan'ın çalıştırıcılığını yaptığı İlayda Delimehmet, Nagihan Dursun, Beyza Ulusoy, Tuğba İpekçi ve Yağmur Öksüz'den kurulu takım performanslarıyla göz doldururken, takım sporcularından Beyza Ulusoy da ferdi birincilik kazandı.

Salacık İlköğretim 2. oldu

Salacık İlköğretim Okulu da bu yıl ilk kez katıldığı yarışmalarda bir takım ikinciliği bir de ferdi ikincilik kazandı.

Okul müdürü Osman Kalyon ve Beden Eğitimi Öğretmeni İsmail Bayır'ın eşliğinde yarışmalara katılan Faruk Serdar, Metehan Bir, Umut Akyüz ile Batuhan Serdar'dan oluşan takımımız ile ferdi yarışarak ikincilik alan Emirhan Buruk, gelecek yılki yarışmalar için şimdiden hazırlıklara başladı.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.