MHP Trabzon adayını açıkladı

MHP, Trabzon Belediye Başkan Adayını açıkladı. MHP İl Binası'nda düzenlenen toplantıda Trabzon Milletvekili Süleyman Latif Yunusoğlu'nun da hazır bulundu. MHP 29 Mart seçimlerine Cevdet Saral'la gireceğini açıkladı. MHP, Ankara Emniyet Eski Müdürü Cevdet

Bölgesel 04.01.2009, 16:31
MHP Trabzon adayını açıkladı

MHP, Trabzon Belediye Başkan Adayını açıkladı. MHP İl Binası'nda düzenlenen toplantıda Trabzon Milletvekili Süleyman Latif Yunusoğlu'nun da hazır bulundu. MHP 29 Mart seçimlerine Cevdet Saral'la gireceğini açıkladı.

MHP, Ankara Emniyet Eski Müdürü Cevdet Saral'ı Trabzon Belediye Başkan adayı olarak açıkladı.

 

MHP İl Başkanı Nihat Birinci, Trabzon halkının farklı bir belediyecilik anlayışı arayışı içinde olduğunu öne sürdü ve Saral'ın beklenen kişi olduğunu savundu. Cevdet Saral da Trabzon'da çok şeyi değiştirmeye geldiğini açıkladı.

 

MHP Trabzon İl Örgütü, dün il binasında düzenlenen basın toplantısıyla Trabzon Belediye Başkan adayını açıkladı. Trabzon Milletvekili  Latif Yunusoğlu, parti yöneticileri ve partililerin katıldığı toplantıda konuşan İl Başkanı Nihat Birinci, Trabzon halkının büyük bir heyecanla MHP adayını beklediğini öne sürdü, kendilerinin de Trabzon'a yakışır bir adayı bulup getirdiklerini söyledi. Partisinin belediyeyi almaya en yakın parti olduğunu, bunu genel seçimlerde aldıkları oy oranı ile kanıtladıklarını belirten Birinci, “Artık bombayı patlatıyoruz. Seçim startını bugünden veriyoruz. Trabzon'un sorunlarını çözebilecek, belediyeciliği çok iyi bilen bir ekiple halkımızın karşısına çıkacağız. Bütün problemlerin tek tek çözüleceğini buradan ilan ediyorum” dedi.

Adaylarının Cevdet Saral olduğunu belirten Birinci, “partisinin il, ilçe ve mahalle örgütleriyle gece gündüz çalışarak iş aş üreten, belli kesimlere hizmet veren bir belediye olmaktan çıkarıp herkese hizmet veren bir belediye haline getireceğiz” diye konuştu.

Alkışlar arasında sözalan Cevdet Saral da, Trbzon'a hizmet edecek olmaktan büyük bir gurur duyduğunu söyledi ve çok şeyi değiştirmeye geldiğini öne sürdü. “Ankara'ya gidip projelerimle döneceğim” diyen Saral, kendisini aday gösteren partisine teşekkür etti.

 

HABER\ Özgür ÖZDEMİR

Yorumlar (8)
Haticeözkul 12 yıl önce
Sayın Saral, İyi bir emniyetçi, Ankara Emniyet Müdürlüğü gibi önemli bir görevde bulunmuş... Benim anlayamadığım MHP 22 Temmuz Seçimlerinde milletvekili adayı yapmadığı SARAL'ı şimdi ne değişti de Belediye Başkan Adayı yapmaya karar verdi. Yine de Sayın Saral'In bu görevi kabul etmesi MHP biçin bir şanstır diyor ve SARAL'a başarılar diliyorum...
kemal kasar 12 yıl önce
MHP Trabzon Belediye Başkan Adayı olarak Sn. Saral açıklayınca benim de aklıma MHP'nin genel seçimler de kullandığı bir slogan geldi... Herhalde bu seçimde de bu sloganı kullanırlar: "Volkan Başkana BİR CEVAP YETER: Cevdet SARAL"...
eray 12 yıl önce
hayırlı olsun
bahriyelits 12 yıl önce
CEVDET SARAL TRABZON için cok iyi bir aday.MHP yi teprik etmek lazım hizmet adamı sayın SARAL HAYIRLI OLSUN.oyum bu seçimde MHP ye.diğer partilerin hepsi trabzonda bediye başkanlığı yaptı,şimdi sıra MHP de.
tans 12 yıl önce
ne alaka. herkes sırayla mı başkanlık yapıyor ülkede. başkanlığa aday olacak adam tüm trabzonu gezip sorunları dinlemeli ve çözümlerini sunmalı. halk tarafından uygun görülürse seçilir.
BABA İLYAS 12 yıl önce
Cevdet Beyi Emniyet Genel Müdürü iken tanıdım.Dürüst bir intiba bende bıraktı.Allah kendisine ve tüm ülküdaşlara hayırlar vesile eylesin.
halillikoyu 12 yıl önce
valla trabzon ıcın guzel bir şasss başarılarının devamını dılerımm
fatoş 12 yıl önce
valla trabzon için muhteşem bir tercih,tam adamına denk gelmişler olursa muhteşem olur başarılar diliyorum bol şans

Gelişmelerden Haberdar Olun

@