7m


7m

hyundai

Mahkeme affetmedi! 8 yıl ceza aldı

Trabzon'da yolda yürürken tanıştığı küçük yaşta kız çocuğuyla bir süre alkol aldıktan sonra cinsel ilişkiye girdiği gerekçesiyle yargılanan sanık, 8 yıl 4 ay hapse çarptırıldı.Trabzon 2. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuksuz sanık Ö.D. (23) ile ma

Bölgesel 25.01.2012, 21:33
Mahkeme affetmedi! 8 yıl ceza aldı

Trabzon'da yolda yürürken tanıştığı küçük yaşta kız çocuğuyla bir süre alkol aldıktan sonra cinsel ilişkiye girdiği gerekçesiyle yargılanan sanık, 8 yıl 4 ay hapse çarptırıldı.

Trabzon 2. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuksuz sanık Ö.D. (23) ile mağdur L.T. (16) katılmadı. Taraf avukatları ise duruşmada hazır bulundu. 

Davayı karara bağlayan mahkeme heyeti, sanık Ö.D'ye, olay tarihinde 14 yaşında olan kız çocuğu L.T'ye cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle, 8 yıl 4 ay hapis cezası verdi. 

Davanın iddianamesinde, sanık Ö.D'nin, 2 yıl önce, yolda yürürken tanıştığı L.T'yi evine götürüp bir süre alkol aldıktan sonra 2 kez cinsel ilişkiye girdiği anlatılıyordu. 

Ö.D'nin olayın ardından, olayı kimseye anlatmaması isteyerek, yaşının 18'i geçmesinin ardından evleneceklerini söylediği L.T. ile bir çok kez cinsel ilişkiye girdiği belirtiliyordu.


Yorumlar (1)
mynamesrai 10 yıl önce
sen çocukla tanış, evine git, içki iç, birlikte ol... kızın hiç kabahati yok yani... böyle saçmalık mı olur. tecavüze 8 yıl verilmiyo bu ülkede. çok saçma bi şekilde yönetiliyoruz çook.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@