Maçka öğretmenini uğurladı

Kızının nişanı için gittiği İstanbul'da geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden Maçka ilçesi Esiroğlu beldesi Kenan Oltan Lisesi Müdür yardımcısı Bayraktar Keskin son yolculuğuna uğurlandı. Edebiyat öğretmeni de olan Keskin (54) için bugün 30 yıl b

Bölgesel 06.02.2009, 15:33
Maçka öğretmenini uğurladı

Kızının nişanı için gittiği İstanbul'da geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden Maçka ilçesi Esiroğlu beldesi Kenan Oltan Lisesi Müdür yardımcısı Bayraktar Keskin son yolculuğuna uğurlandı.

Edebiyat öğretmeni de olan Keskin (54) için bugün 30 yıl boyunca öğretmen ve idareci olarak çalıştığı Esiroğlu Kenan Oltan Lisesi'nde bir tören yapıldı. Törene Trabzon Valisi Nuri Okutan, Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, Maçka Kaymakamı Ali Murat Kayhan, Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz Sandıkçı'nın yanı sıra Esiroğlu halkı, öğretmen ve öğrencileri hazır bulundu. Törende konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz Sandıkçı, meslektaşının ölümünden derin üzüntü duyduğunu belirtirken, uzun yıllar birlikte çalıştığı Esiroğlu Belediye Başkanı Burhan Atalar gözyaşına boğularak konuşmasını güçlükle tamamlayabildi. Esiroğlu Galyan Köprü Camisi'nde öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından Keskin, aynı yerdeki aile kabristanlığında toprağa verildi.

Yorumlar (2)
avci 12 yıl önce
esiroğlu halkı tarafından sevilen bir insandı.
hasanalicolak 12 yıl önce
Okulumuzun çok değerli hocalarından Bayraktar Hocamızın vefaatı bizleri yasa boğdu. Ailesine, yakınlarına, meslektaş arkadaşlarına ve biz öğrencilerinin başı sağ olsun. Hocam Her Zaman Bizimlesin Sizi Asla Unutmayacağız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@