banner526

banner513

Maçka Belediyesi'nden haciz açıklaması

Maçka Belediyesi’nden bazı gazetelerde yapılan haciz haberlerine yönelik açıklama yapıldı.Trabzon Maçka İlçesi Belediye Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada kredi borçlarının ödenemediği ve bu durum üzerine Belediyeye haciz geldiği yönünde yapılan haberleri

Bölgesel 26.12.2013, 13:52
Maçka Belediyesi'nden haciz açıklaması

Maçka Belediyesi’nden bazı gazetelerde yapılan haciz haberlerine yönelik açıklama yapıldı.

Trabzon Maçka İlçesi Belediye Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada kredi borçlarının ödenemediği ve bu durum üzerine Belediyeye haciz geldiği yönünde yapılan haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

HACİZ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR

Maçka Belediyesi’nden yapılan açıklamada “Bazı yayın organlarında belediyemizin kredi borçlarını ödeyemediğine ve bu borçlar sebebiyle belediyemize haciz geldiğine ilişkin bir yazı yazılmıştır. Yazılanlar hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Her belediyenin olabileceği gibi belediyemizin de uzun vadeli ve faaliyet, içme suyu şebekesi ile araç gereç giderlerinden kaynaklanan borçları bulunmaktadır. Ancak, bu borçların ödenememesi ve belediyemize haciz gelmesi söz konusu değildir. Dikkate dahi almadığımız birtakım asparagas haberlere cevap vermiyor oluşumuz, iddiaları kabul ettiğimiz anlamına gelmemektedir. Belediyemizin gayriciddi haberler karşısında açıklama yapmak zorunda olmadığı da bilinmelidir” ifadelerine yer verildi.
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@