"Kuzey sahil yolu hayırlı olsun Trabzon’a…"

Akyazı’da bir evin duvarının çökmesi sonucu meydana gelen heyelanda kapanan sahil yolu Trabzonspor Stadyumu’nun yapıldığı Akyazı dolgu sahasından veriliyordu.Trabzon-Giresun hattının verildiği dolgu alanındaki yol asfaltlandı. Bu asfaltlama sonrası MHP Tr

Bölgesel 31.03.2015, 14:29

Akyazı’da bir evin duvarının çökmesi sonucu meydana gelen heyelanda kapanan sahil yolu Trabzonspor Stadyumu’nun yapıldığı Akyazı dolgu sahasından veriliyordu.

Trabzon-Giresun hattının verildiği dolgu alanındaki yol asfaltlandı. Bu asfaltlama sonrası MHP Trabzon İl Başkanı Muhammer Demeli, Akyazı’daki o bölgeye giderek eleştiriler yaptı. Demeli, “Kuzey sahil yolu Trabzon’a hayırlı olsun” diyerek göndermede bulunurken, “Bakın günlerde bu yolun hali böyle… Güya Büyükşehir olduk! İşte yaptıkları şey bu! Görüyorsunuz. Şimdide halledemedikleri için asfalt döktüler. Bunlar ne bilimsel uyarıyı nede teknik uyarıları dikkate alıyorlar. Sonrada günlerce insanlara çile çektiriyorlar. Son örneği de Akyazı” şeklinde eleştirdi.

ms.jpgTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
MURAT BAŞKAN 6 yıl önce
aynı hassasiyeti koltuğa yapışanlar içinde gösterseniz bizde ükkeye hayırlı olsun desek ayrıca yolun kapanmasına neden olan manzaralı yapı içinde eylemlerinizi bekliyoruz.
hasan 6 yıl önce
Akp her haliyle bitmistir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@