banner441

banner518

banner513

KTÜ'de onlarca öğrenci kayıt için...

HABER61.NET-HABER SERVİSİ-  ÖSYM tarafından yapılan sınav sonucunda üniversiteyi kazanan öğrenciler için kesin kayıtlar 1-5 Eylül tarihleri arasında yapılacağını duyurmuştuk.  KAYITLAR 1-5 EYLÜL TARİHLERİNDE ALINACAKÖSYM tarafından 2014 yılında yapılan Li

Bölgesel 01.09.2014, 15:14
KTÜ'de onlarca öğrenci kayıt için...
HABER61.NET-HABER SERVİSİ- 
 
ÖSYM tarafından yapılan sınav sonucunda üniversiteyi kazanan öğrenciler için kesin kayıtlar 1-5 Eylül tarihleri arasında yapılacağını duyurmuştuk. 
 
KAYITLAR 1-5 EYLÜL TARİHLERİNDE ALINACAK
ÖSYM tarafından 2014 yılında yapılan Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) sonucunda üniversiteyi kazanan öğrenciler için kesin kayıtlar, 1-5 Eylül 2014 tarihlerinde alınacak. Diğer yandan, YÖK'ün bu yıl ilk defa 32 üniversitede e-Devlet (www.turkiye.gov.tr) üzerinden almaya başladığı kayıtlar da 2 Eylül'de son bulacak.
 
Kayıtların başlamasıyla Karadeniz Teknik Üniversitesi Öğrenci işlerine akın eden öğrencilerin sesi olduk. Sabah saatlerinden itibaren kayıt için KTÜ Öğrenci işlerine akın eden öğrenciler sıcaktan bunaldı. Bunaltıcı sıcağa herhangi bir önlem alınamazken yeşiliği ilede göz dolduran üniversitenin içinde bulunan ağaçların altı velilerin kaçış noktası oldu. 
 
'Üniversiteyi kazanmak mı daha zor kayıt olmak için kuyrukta beklemek mi?' şeklinde ki espirili sorumuzla öğrencilerin sıkıntılarını dinleyip, velililerin isteklerine kulak verdik. Haber61 Radyo-TV müdürümüz Aslan Kar görüntüledi, muhabirimiz Bahar Kurbay sordu. 
 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
Tarihci 6 yıl önce
Trabzonluyum böyle rezillik görmedim

Gelişmelerden Haberdar Olun

@