7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

"Köprübaşı'nda hamleler başlayacak"

Köprübaşı Belediye Başkanlığını kazandığı açıklanan AK Parti adayı Ahmet Tekke, "lçemiz için ilk hamlemiz, doğal güzellerini koruyarak, planlı bir yapılaşma ile daha modern bir hale gelmesine yönelik çalışmalar yapmak olacaktır" dedi.Tekke, yaptığı açıkla

Bölgesel 01.04.2014, 15:06

Köprübaşı Belediye Başkanlığını kazandığı açıklanan AK Parti adayı Ahmet Tekke, "lçemiz için ilk hamlemiz, doğal güzellerini koruyarak, planlı bir yapılaşma ile daha modern bir hale gelmesine yönelik çalışmalar yapmak olacaktır" dedi.

Tekke, yaptığı açıklamada, partisine ve kendilerine destek veren tüm Köprübaşı halkına sonsuz şükranlarını sunduğunu belirtti.

Bu görevi kendisine layık gören halkın ve bölgenin hizmetkarı olmaya, mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmaya devam edeceğini vurgulayan Tekke, şunları kaydetti:

"Anlayışımız, insan ayrımı yapmaksızın daha çok hizmet ve daha çok çalışmak olacaktır. İlçemizin çağdaş seviyelere ulaşmasında, tanıtımında, sosyal ve kültürel gelişiminde öncü olmaya çalışacağız. Bölge halkımız ile el ele vererek geleceğimizin adımlarını birlikte atacağız. Kapımız, süreç içersinde bizleri destekleyenler gibi desteklemeyenlere de açık olacak. İlçemiz için ilk hamlemiz, doğal güzellerini koruyarak, planlı bir yapılaşma ile daha modern bir hale gelmesine yönelik çalışmalar yapmak olacaktır."


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@