banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Kongre Sonunda Kim Gelirse Onunla Çalışacağız

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli, yönetim kurulu üyeleri ile Vakfıkebir İlçe Teşkilatı'nı ziyaret ederek partililerle bayramlaştı. Demeli, 4 Kasım Pazar günü yapılacak genel kurulda kim seçilirse onunla çalışmaya devam e

Bölgesel 27.10.2012, 17:52
Kongre Sonunda Kim Gelirse Onunla Çalışacağız

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli, yönetim kurulu üyeleri ile Vakfıkebir İlçe Teşkilatı'nı ziyaret ederek partililerle bayramlaştı. Demeli, 4 Kasım Pazar günü yapılacak genel kurulda kim seçilirse onunla çalışmaya devam edeceklerini söyledi.
 
Parti binasında İlçe Başkanı Mustafa Eyüboğlu, yönetim kurulu üyeleri ve partililer tarafından karşılanan İl Başkanı Demeli, Ankara'da yapılacak kongreye Trabzon olarak kalabalık bir şekilde katılacaklarını belirtti. Milliyetçi camiaya yakışır bir kongre olacağını ifade eden Demeli, "Genel kurula kadar başkan adayı çoğalmaz, ama azalabilir. Şu an Genel Başkan Bahçeli'nin dışında değişimden yana 9 aday var. Bize yakışan bir yarış olacaktır. Bu kongreyi Türkiye takip ettiği gibi dünya da takip ediyor. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli bu davaya 15 yıl hizmet etmiş. Koray Bey, ben çıtayı daha yükseğe çıkaracağım diyor. Bize bu kongrede düşen görev güzeli nasıl yakalarız olmalı. Kırmadan, yıkmadan, dökmeden kongreyi tamamlamamız gerekir. Partimizin değerleriyle hiç kimse oynayamaz. Biz değerlerimize, geleneklerimize sahip çıkarak değişim diyoruz. Kongre sonunda kim gelirse onunla çalışacağız. Biz yarına kadar değil, ölene kadar MHP'liyiz." şeklinde konuştu.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@